Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan léphetnék fel a paralíz...

Hogyan léphetnék fel a paralízis ellen?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy kimerültségem révén minden áldott alkalommal, amikor arra az elhatarozasra jutok, hogy na én aztán mostmár tényleg, igazán aludni fogok...Megrohamoznak a rémképek, melyeket rémisztő hangjelenségek konferálnak fel...

A meglepő az, hogy nem ismerem fel mindaddig, hogy hoppá, alvási bénulásom van, amíg az agyam szörnyeket nem kezd el gyártani...Tehát a lidérceket nem a kiszolgáltatott/sokkos állapot hatására generálja az kobakom annak általános rendje-módja szerint..

Nos, tulajdonképpen azért sündörgök itt fent még ilyentájt is, mert egyszerűen rettegek attól, hogy egy sikertelen "elalvásos kísérlet" közepette az agyam újfent kicsesz velem :')

Mit tehetnék mindez ellen?!

Aludni szeretnek...De tartok attól, ez így nem fog menni.



#paralízis #alvási bénulás #lidérc nyomás (ahogy tetszik) #a birkák számolása csak ront a helyzeten #megdöglök #kiszenvedek...
2017. dec. 9. 02:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez huzamosabb ideje fennáll, akkor a helyedben felkeresnék egy alvásközpontot.


Nekem nem volt ugyan alvási bénulásom, de ha nem aludtam el este tízig, akkor már egész éjjel ébren voltam.

Megterveztem az estéimet, és időben lefeküdtem aludni.

Mivel nehezen ment kikapcsolni az agyam, a relaxációhoz fordultam. Kezdetben un. vezetett, elalvás előtti relaxációs szövegeket hallgattam, később ment önállóan is a gondolataim irányítása.

2017. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meditálj. Tedd szokássá, hogy ha nem muszáj, nem gondolkodsz
2017. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad addig várni az alvással, míg hullafáradt leszel.

Amúgy: körzeti orvos => Madarász utcai alváslabor.

2017. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!