Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha én kamaszkoromba...

Mit jelent ha én kamaszkoromban soha semmi ellen nem lázadtam soha nem próbáltam ki semmit mindenhez lemondóan álltam hozzá, jó az úgy, mi közöm hozzá alapon?

Figyelt kérdés

Én kamaszkoromban soha nem lázadtam semmi ellen, nem volt kakastaréjam meg zöld hajam meg nem öltöztem feketébe meg láncokba egyszer se voltam részeg egy kortyot se ittam soha cigi sose volt a számban, drogról max filmben hallottam, nem voltam zűrös kamasz, barátaim sose voltak sose buliztam egyszer se sose volt senkim sose maradtam ki éjjelre, sose hallgattam üvöltve a magnót sose voltam koncertem sose bandáztam stb stb.

Suliba jártam tanultam majd egyetemre jártam és tanultam majd elhelyezkedtem és dolgoztam és dolgozom. És ennyi. Mindig utáltam tanulni de elvégeztem mert „ezt várták”. Majd dolgoztam mert ezt „várják” (ki??). Meg valamiből élni kell (minek???) És eljutottam oda hogy reggel úgy kelek fel hogy voltaképp minek kelek fel.

Mi szarnak kínlódok én bármivel is. Hova. Kinek. Minek. Örömöt semmiben se lelek senkim sincs nem is volt soha és nem is lesz soha. Hagyjuk az ámító maszlag dumát hogy „nem tudhatom” meg „majd...”. Nem lesz majd. Soha.


2016. jan. 24. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, nyomás a szakemberhez.
2016. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nos, két évig jártam pszichológushoz...

Mérei Ambulancia keress rá a neten, nem épp egy "utolsó " hely.

mennyit ért? Három pszichológus kettő év alatt, az utolsó már maga küldött el, sztem kb az intézmény történetében egyedülálló esetként.


Mennyit ért? Szart se. Végig arra gondoltam: ezt most komolyan gomndolja ez a "szakember" pszichológus? Ott ülünk és dumálunk és pszichodráma stb. és mi lesz????

Megmondtam előre mi lesz. A nagy büdös semmi. Az is lett.

2016. jan. 24. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán neked csak az kéne ,hogy valakivel beszélgessél.Munkatársakkal nem vagy jobban?

Háziállat is jó ötlet ,mert azok is sok szeretett adnak.

2016. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pontról pontra így érzek. Csak még nem fejeztem be az egyetemet. Az állatok sem segítettek huzamosabb ideig. Most gondolkozok azon, hogy elmegyek pszichológushoz de én is attól tartok nem segít. :( Sokan dícsértek, hogy milyen jó gyerek vagyok, vagy hogy ez biztos nehéz. Közben meg arról van csak szó, hogy azért nem csináltam ezeket, mert teljesen hidegen hagytak és nem értettem őket. Úgy ahogy mindne hidegen hagy nagyjából.
2016. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pszichológusról annyit: a szakember azt mondja ha úgy állok hozzá hogy nem segít akkor nem is fog. Higgyek benne és segít.

Én meg azt mondtam és mondom: majd hiszek benne ha segített. Addig nem.

Sakk-matt.

Értelmetlen.

2016. jan. 25. 08:31
 6/9 anonim ***** válasza:

No, én pont fordítva. "Lázadtam", mert ezt várták, illetve biztos nem kitörő örömmel várták a hülyeségeket a felnőttek, de várták, mert mindenki ezt csinálja. Mondjuk nem ment spontán, emiatt nem tipikus hülyeségeket csináltam, hanem utólag visszanézve komolyan ijesztőeket, de ez rég volt.

Már nem érdekel, meg tudom oldani az életem munka (és segély) nélkül, nem dolgozom, nem is fogok, mert kinek és minek, egy átlagos terápia a maga átlagos terapeutájával egy nagy büdös lófax, engem egy csomó helyről elküldtek, mert nem tudtak mit kezdeni velem. Vagy az első alkalommal megbukott, amikor elmondtam, hogy nincs motivációm semmire, így a terápiához sincs, meg tulajdonképpen jobban lenni sincs, bár az nem lenne rossz, úgyhogy ilyen miért ne alapon voltam ott. Akkor mindig megkértek, hogy majd akkor jöjjek vissza, ha konkrét céljaim vannak és akkor kidolgozhatunk egy terápiás tervet. Más adott időt arra, hogy elinduljon valami, nem történt meg. Ráadásul én lány vagyok, tőlem nagyon nem ezt várnák, vagy valami tisztességes, hisztériás betegséget vagy valami normálisat, nem azt, hogy minden le van szarva, ahogy az is, hogy erről mások mit gondolnak.

2016. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz vagyok a beszélgetésekben, mert nem szoktam, de ha valakinek kedve van beszélni arról, hogy milyen nem csinálni semmit úgy, hogy lehet, hogy tudnék (a franc tudja már ennyi év után), akkor szívesen megpróbálom.

Senkinek sem javaslom, hogy csak az elvárások miatt dolgozzon, ha családi segítséggel vagy örökségből, tőzsdézéssel, akármiből meg tud élni, nekem a segélyesekkel sincs gondom, van olyan, amikor ez nem megy és csak öli az embert, nos, ki lehet szállni.

Viszont ennek az életnek is megvannak a hátulütői, főleg, ha nem tervezel kilépni a házból, mert egy idő után kialakulhat az, hogy ha akarnál, se tudnál, mert kint túl sok az inger, szédülés, bizonytalanság, pánik... A szenzoros dolgokra edzeni kell napi rutin nélkül is, különben a boltba nem tudsz elmenni idővel egyedül és nagyon kemény meló ezt újra megszokni.

2016. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Már nem érdekel, meg tudom oldani az életem munka (és segély) nélkül, nem dolgozom, nem is fogok"


ez esetben szervezz tanfolyamokat "hogyan éljünk meg munka nélkül" és hülyére keresed magad

Tényleg hogyan élsz munka nélkül? a villanyszámlát miből fizeted? kenyeret miből veszel a boltban?

2016. jan. 25. 11:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked egy nő,vagy ha nő vagy férfi kellene...hidd el utána már nem lenne szálka a fenekedben!
2016. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!