Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyi munkat kiprobaltam de...

Annyi munkat kiprobaltam de egyik sem erdekel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Belefasultam!


Dolgoztam suli mellett gyarban mekiben tescoban is. Erettsegi utan dolgoztam ismet etteremben aztan boltban sokat most egy epitoipari szakmat tanulok de nem hiszem hogy hosszu tavon el tudnek benne lenni pedig szeretem csak inkabb hobbi szinten.


Ez az okj kepzes tart meg de mar most panikolok mi lesz utana? Informatikahoz semennyire nem ertek es csak le oltanak itt folyamatosan hogy erre szuletni kell stb.


Nem a munka piszkos nekem mint latszik hanem nem talalom a helyem mar 23 eves vagyok az egyetemet (gazdmen tehat bufeszak) erdeklodes hianyaban abbahagytam es mar nem is szeretnek egyetemre menni mert mar keso bappalira jarni, es amugy sem talaltam olyan szakot ami erdekelne. 3D tervezessel szivesen fogallkoznek de hobbibol senki nem venne komolyan. Tudok angolul is nemetul is, de mar belefaradtam dbbe az egeszbe mit tegyek?


2019. febr. 17. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kiégtél. Sürgősen fordulj orvoshoz.
2019. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen munkák után nem is csodálom. Ha az informatika érdekel, akkor csináld azt. Pont annyira kell rá születni, mint bármi másra. Vannak belőle levelező képzések is. Nem leszel vele atomzseni, de a semminél jobb, a végeredmény úgyis nagyban függ attól, hogy te mennyit teszel bele. Vagy ha érzed magadban a motivációt, megpróbálhatod magadtól is, bár kétségtelenül sokat segít, ha az elején még fogják az ember kezét.
2019. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi.Mások is vannak így.Én ugyanebben a helyzetben vagyok csak még egyetemre sok jutottam volna be annyira rossz képességű vagyok.

Nekem azt tanácsolták tanuljak nyelveket ez működhet is...te már tudsz angolul németül ez jó kiindulópont.Illetve érdekel a 3D tervezés is.Próbálkozz meg azzal ha nem sikerült még mindig támaszkodhatsz a nyelvtudásodra.

2019. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Követem a kérdést, engem is érdekel

(3 szakmam van, 15 éves korom óta dolgozom iskola mellett is, most 1 éve vagyok fix helyen de máris kiégtem. Sokminden érdekel, de mind csak egy kicsit. Épp ezért nem hiszem hogy hosszú távon tudnék bármelyikben is lenni)

2019. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!