Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legbetegebb troll-be...

FüligJimmy88 kérdése:

Mi volt a legbetegebb troll-beszólás, amit eddig kaptál? (Trollok véleménye is érdekel. )

Figyelt kérdés

Igazság szerint én már egy ideje teszek rájuk, csupán egy gyors felmérést szeretnék csinálni. Főleg olyan esetek érdekelnének, amikor valaki egy értelmes, építő jellegű hozzászólásra kapott primitív, értelmetlen, vagy egyenesen értelmezhetetlen megjegyzést.

Azért írtam, hogy trollok véleménye is érdekel, mert... Szóval kíváncsiságból. Érdekel a lelki világuk. Komolyan. Kedves trollok! Szedjetek szét. Tudom, kérni sem kell, hadd szóljon!



2019. febr. 16. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt most azzal fognak trollkodni, hogy kussban maradnak. Lenne egy 5-ösöm rá.
2019. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami vallásos kérdéshez szóltam hozzá, és a kérdező privátban elküldött a pokolba + megátkozott + ordenáré stílusban gyalázkodott.
2019. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!