Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék normálisan viselke...

Hogy tudnék normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés
Egy időben túl komoly voltam, amivel szembesítettek is. Viszont azután átestem a ló túlsó oldalára és túl laza és vicces lettem. Néha ez hülye viselkedést vált ki és beszélgetést. Szeretnék egy kicsit érettebben és férfiasan viselkedni. Hogyan tudnám ezt megcsinálni? Persze ettől függetlenül megmaradna a humoros oldalam. 17/F

2019. febr. 19. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Lol egy tizessel vagyok csak idősebb nálad, és 5 percig nem bírok komoly marradni :D

Leszarom, van aki sosem fog felnőni. De te még túl fiatal vagy ehhez, nyugi idővel majd változol és komolyodsz.

Vagy nem... De akkor nagyon keserves jövő elé nézel mint az enyém:D

27f

2019. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tőlem meg mindneki azt kérdezi, hogy "te nem tudsz komoly lenni?" :D

Én ezt már nem fogom kinőni, hisz 25 éves vagyok, de meg mondom őszintén, hogy nem is akarom. :D nézzenek hülyepcsának, de senki kedvéért nem fogok megszomorodni. :D

Te viszont nagyon fiatal vagy és ugy is fogsz komolyodni, lesz még időd normálisan viselkesni.. :D

2019. febr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hamvas rétihéja ***** válasza:

Gondolom van valami példaképed vagy elképzelésed arról, hogy hogyan szeretnél viselkedni.

Mielőtt valamit mondanál vagy tennél, gondold át, hogy ez a példakép is mondana-e vagy tenne-e ilyet. Gondold át, hogy ez a példakép mit mondana/tenne az adott helyzetben.

2019. febr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nightlover ***** válasza:
az teljesen rendben van ha komolytalan vagy, de ne mások véleménye alapján próbálj meg válzoztatni magadon (:
2019. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!