Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 26 éves srácként öregnek...

26 éves srácként öregnek számítok?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem be a 26 ot de ezzel egyidejűleg elment az életkedvem nem motivál már semmi úgy érzem magam mintha minimum 80 éves lennék.Nem értem el az életben semmit, magányos vagyok, nincs semmim illetve egy nagyon rossz munkahelyem ahova mindig undorral megyek be persze váltanék ha lenne valami szakmám de csak érettségim van. Elfáradtam... Mit kezdjek magammal ? Úgy érzem mindenről lecsúsztam :(
2019. febr. 20. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy öreg. Munka mellett tegyél le valami szakmát esti vagy levelező OKJn és válts.
2019. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el tanulni, sokan vannak, akik ilyen idősen kezdenek el rájönni, mégis kellene szakma, esetleg diploma.
2019. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonymousreview60 ***** válasza:
47%

Életkezdési válság/kiégés. Még nem késtél le semmiről. Dolgozol, csak céltalanul.

Menj le alfába, és gondolkozz el azon, mit szeretnél csinálni az életben, milyen munka érdekel. Keress ehhez OKJ-t, esti vagy levelező képzést és munka mellett végezd el! Ha van kreatív hobbid (korongozás, asztalosság, programozás, főzés stb.), az jó kezdőlöket.

2019. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Lustasság vagy nem öreg tanulj szakmát, nyelvet menj külfőlöldre pár évre
2019. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Huszonhat évesen fiatal férfi vagy. Merj tanulni, váltani.
2019. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Én 26 évesen kezdtem el csak igazán élni. Új párkapcsolat, új társaság, stb stb.

Hidd el, nagyon fiatal vagy. Én pont 20szal vagyok most több és éppen megújulni készülök.

Ezt ajánlom neked is.

2019. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért vagy rosszkedvű, mert nem szereted a munkahelyedet, és ez összefügg azzal, hogy nincs szakmád.

Találd ki, mivel foglalkoznál szívesen, amire igény is van, és tanuld ki azt a szakmát.

Egyébként tartok tőle, hogy te is azok közé tartozol, akik nem voltak túl jók általánosban, de a szülei erőltették, hogy gimnáziumba menjen, hogy "vigye valamire". Pedig jobban jártál volna, ha szakközépbe mész, és most a szakmádban dolgoznál.

2019. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
En 25 lettem nem reg lany vagyok ugyan igy erzem... annyi kulonbseggel hogy csinalok egy okjt es lehet vissza megyek felsooktatasba tanulni... es ez kicsit segit de aterzem..
2019. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy öreg! Élj tanulj szórakozz!!! Az én férjem 35 éves szeptemberben kezdete el a gépi forgácsoló szakmát tanulni!
2019. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Drágáim, akkor én a harminckilenc évemmel mit csináljak? Egy biztos: nyafogni nem fogok, és nem félek váltani. Túl rövid az élet ahhoz hogy bentragadjak egy szar helyzetben.
2019. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!