Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Stewie200 kérdése:

Mi a véleményetek az ilyen viselkedésről?! Bosszúból gyereket szül az exem (?! )

Figyelt kérdés
Tavaly januárban véglegesen szakítottunk másfél év után, mert miután megcsalt már nem tudtam benne bízni, és egyre undorítóbban viselkedett velem és kihasznált. Utána könyörgött hogy kezdjük újra, szerelmes belém stb... de minden héten más palira mászott rá közben... Ezután lettem jóba a volt legjobb barátnőjével, aki addig azthittem utált engem, és mindent elmondott amiket a kapcsolatunk alatt művelt a csaj... amikor dolgozni voltam más pasikkal feküdt le, pettingeltek stb... sőt egy szórakozóhely előtt nyilvánosan kielégitett egy nála 15 évvel idősebb férfit szájjal.. és még sorolhatnám, képes bizonyiték is volt 1-2 dologról. Aztán tavaly májusban össze jött ezzel a pancserral, (26 éves, nem dolgozik, az anyjával él) és egy csúnya sms-ben megírta hogy hagyjam békén, soha többé ne keressem stb. Azóta így is teszek. Viszont ő folyamatosan az insta oldalamat lesi,(látom) meg kamu adatlapról a facemat minden egyes nap. Most nemrég kiderült hogy ez a kis hülyegyerek felcsinálta, és az egyik barátnőjének dicsekedett vele, meg hogy Én mennyire ideges és irigy leszek ha megtudom és meglátom hogy gyereke lesz, és hogy már csak ezért is megéri! (Előtte utálta a gyerekeket....) Amit még tudni kell: a csaj 19 éves, végzettsége nincs, minimálbérből él tavaly óta, és egy 2 kisszobás házban él magán kívül 3 felnőttel, 4 gyerekkel , egy nagy kutyával és egy macskával, meg sokszor a palival, amikor épp az anyja elküldi otthonról. A felnőtt tagok is mind minimálból élnek, végzettség nélkül,az egyik lassan nyugdíjas lesz. Meg hát mondanom sem kell, nagyon szegényesen élnek, kellemetlen volt mikor ott kellett lennem, pedig én sem milliomos vagyok. Mi a véleményetek erről? Csak én látom úgy hogy ezzel pont, hogy nem rajtam áll bosszút? Milyen viselkedés ez??

2019. febr. 23. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom azt a gyereket aki ilyen környezetbe és ilyen szülők közé születik. :( Nem szép jövő vár rá, pedig még meg sem született.

Undorító, hogy ilyen nők vannak

2019. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem: magyar emberekről van szó
2019. febr. 23. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem állt bosszút? Mégis foglalkozol vele! Hagyd ezt a ribit, semmi közöd már hozzá, lépj tovább!
2019. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én továbblépnék, de ha letiltom akkor egy friss profillal leseget engem, mivel látom.. és idegesít. Meg hát valaki(k) mindig hozzák a hírt amikor rólam beszél..
2019. febr. 23. 15:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az exed 19 éves és gyereket szül?

Nem korai??

Te hány éves vagy kérdező?

2019. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a gyerek sínyli meg. Nem szívesen lennék olyannak a gyereke, aki azért szül, azért akar, azért vár engem; hogy bosszúra használjon föl.
2019. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*szal ezzel egyrészt a gyereken áll bosszút, másrészt meg saját magán is. De a gyereket lehet itt nagyon sajnálni. Meg pl lehet, hogy utálni is fogja a gyereket, amiért rád emlékeztet téged; mert azért vállalta be őt; hogy neked keresztbe tegyen; meg hát alapból nem valami érzelmileg vagy amúgy sima intelligenciailag túlfejlett emberke; szóval van rá nagy sansz, hogy már alapból se lenne túl jó szülő:S
2019. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: 22 leszek nemsokára. Ezt kifelejtettem
2019. febr. 23. 15:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de te miért pörögsz ezen? Azért bosszú ez, mert te ugyanúgy leselkedsz utána.

Az én exem is szült a szakítás után belátható időn belül valami félcigánytól. De kb. sírva röhögtem volna, ha megtudom, hogy szerinte ez bosszú.

Mégis mi abban a bosszú, hogy ő a nyakába vesz egy nyűgöt baromi rossz körülmények között, te meg élheted a világot egy mérgező ember nélkül?

Inkább te szakadj le róla és foglalkozz a saját életeddel, neki meg legyen olyan, amilyet teremt magának

2019. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: szerintem olvasd el újra,figyelmesen amit leírtam.

Nem kell utána leselkedjek, sajnos enélkül is kapom a fülembe az infokat. Pont hogy ő leselkedik utánam, és nem értem miért

2019. febr. 23. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!