Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor kopaszodom vagy...

Most akkor kopaszodom vagy csak én képzelem be magamnak?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és mindig azzal vagyok, hogy márpedig kopaszodom. Gondolom ezt abból, hogy a halántékomnál éles a bevágás. Egyébként olyan volt mindig ahogy nézegettem a régebbi képeimet. Viszont a fejtetőmön ritkásnak nézem. Bár 16 évesen és még régebben is megjegyezték, hogy nincs túl dús hajam. Egyébként vékony szálú, hullámos barna hajam van, ugyan ilyen anyukámnak is (ha ez számít).

Mostanában ha mondom valakinek ezt akkor kinevetnek, hogy hülyeségeket beszélek és ilyen a hajam, beképzelem magamnak stb. Az igaz, hogy elég hipochonder vagyok, így nem tudom eldönteni, hogy mi van.

Honnan állapíthatom ezt meg?



2019. febr. 23. 20:34
 1/7 A kérdező kommentje:

A hajam nem hullik egyébként feltűnően egyáltalán, sőt még véletlenül is ritkán veszem észre, hogy kihullik egy-egy szál napközben. Hajmosásnál néhány szál a kezemben marad, de az úgy tudom nem gond.

3 éve minden egyes nap eszembe jut ez.

2019. febr. 23. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen kár aggódni, a férfiak többsége 30 körül el kezd kopaszodni. Ez van, fogadd el, és élvezd ki amíg van hajad.
2019. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen 30, de nem 20...

Vagyis van, aki már 20 évesen is szinte az, de ritkább.

2019. febr. 23. 21:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiába teszek fel képet, nem látszik. Élőben sem látszik, sőt dúsnak hat, egyedül erős fénynél (neon alatt) látszik vagy ha szétválasztom kicsit, hogy lehetne sűrűbb is.
2019. febr. 23. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen ha valakinek nincs igazi gondja, akkor csinál magának.
2019. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig minden srác, akivel jártam aggodalmaskodott azon, hogy fogy a haja. Pedig dehogy, csak nagyon jól be tudjátok ezt mesélni magatoknak. Múltkor egy előadáson ült előttem egy középkorú fazon. Egy óra alatt fél marék haja kihullott az asztalra. Na majd ha ezt tapasztalod te is, akkor lesz érdemes elkezdened aggódni..
2019. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz róla bizonyosodni, hogy kopaszodsz-e, fogd meg a telefonod, készíts egy képet a fejed tetejéről, majd ezt mentsd el, és csinálj új képet fél év vagy egy év múlva. Úgy látványos lesz a különbség, ha valóban kopaszodsz, a képeken észre fogod venni. Egyébként egy ismerősöm a középiskolában kezdett el kopaszodni 15-16 évesen, úgy, hogy végzős korára már kb mostani Vilmos herceg sérója maradt, így érettségire letolta az egészet géppel, és teljesen kopasz lett. Azóta is olyan buksival jár. Az apukája is hasonlóan járt annak idején.
2019. febr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!