Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most szerintetek akkor kopaszo...

Most szerintetek akkor kopaszodom, vagy nem kopaszodom?

Figyelt kérdés

Már korábban tettem fel ilyen kérdést

Itt van:


Az emberek igazából megoszlanak, ha kérdezem, de a fodrászaim szerint viszont nem, hanem ilyen szar vékony hajam van. Most akkor mi az igazság? Mert nekem évekkel ezelőtt is ugyanez volt a bajom a hajammal.


[link]


[link]


[link]



Most a hajam nagyon leizzadt, szóval hatványozottan látszik most. Nagyon zavar az egész dolog, mert utálom a színét és egy átok, de még sem akarok kopasz lenni 22 < évesen:/


A korábbi kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..



2018. ápr. 16. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Lehet nem jók a linkek, itt vannak még1x:

[link]


[link]


[link]

2018. ápr. 16. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Vékonyszálú és elég ritka hajzat látható a képeken.

Az, hogy ez statikus vagy egy folyamatban lévő kopaszodás, ez nem derül ki.


Ha mindig is ennyire volt sűrű, akkor nem, ha évekkel ezelőtti állapotnál most ritkább, akkor sajnos igenleges: kopaszodsz.


Nekem is így indult. Fésültem ide oda, aztán 34 évesen eldurrant az agyam és letoltam. 12 éve kopasznak ismer mindenki, teljesen golyóra borotválom vagy nullásolom. Ma már nem számít feltűnőnek. Szerencsére. Úgyhogy nem kell parázni, a teljesen kopasz fej még fiatalít is.

2018. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mert nekem évekkel ezelőtt is ugyanez volt a bajom a hajammal."

Ha ez igaz, azóta nem ritkult, akkor megnyugodhatsz.

Persze, az is megnyugtató lehet számodra, hogy amíg egyetlen szál hajad lesz, addig nem leszel teljesen kopasz.

2018. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2.-hoz csatlakozom. Ha nagyon gáznak érzed a hajad, akkor legegyszerűbb a borotva, bőrkopaszra, azt' nincs több gond vele.
2018. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!