Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tesztek az ellen, hogy...

Ti mit tesztek az ellen, hogy ne tetszen meg senki, mikor komoly kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

Nem tudom nem észrevenni, hogy egyeseknek bejövök, mivel nagyon vonzó a kisugárzásom. Viszont vannak, akiken egy kicsit elgondolkozom, hogy mi lenne, ha... De soha nem lépek át semmilyen határt, csak gondolati szinten.

Emiatt meg lelkiismeretfurdalásom van, mert a barátomat szeretem, hozzá akarok menni, jó pár vagyunk.

Csak nyilván már nem olyan, mint a kezdeti izgalom, hogy minden gondolatom az, hogy vajon írt e.

Mit lehet tenni, hogy csak rá gondoljak?

Remelem nem rossz a kapcsolatom. Realistaként tudom, hogy mi egy életre jó párok vagyunk, működne.



2019. febr. 24. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Aki tetszik, az tetszik, akit szeretsz, azt szereted. Ha valóban realista lennél, tudnád:D

Gondolom fiatal vagy, ha majd érettebb leszel, helyén tudod kezelni ezeket a dolgokat:)

2019. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazából semmit. Pár csalódás után olyan boldog vagyok mellette és annyira szeretem, hogy örömmel konstatálom ha látok valami szépet, de mint a virágot a mezőn, nincs ingerem leszakítani.

Magyarul, szerelmesen boldogan, mély kapcsolatban (7 év) már nem fantáziálgatok. De lehet ez a korral is jön, vagy most évek óta egyszerűen nem érdekel a párkeresés. Örülök, hogy van, és foglalkozom igazából azokkal a dolgokkal amik szintén érdekelnek. Szakma, karrier, célok, álmok megvalósítása.

2019. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

33, Nőstény

(2-es voltam ;)

2019. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként miért kéne mindig rá gondolnod? Ezt nem értem... édesanyámra se gondolok folyton, pedig életem adnám érte annyira szeretem. Ne ebben mérd a szereteted, hogy egy nap mennyi órát gondolsz rá. :))) cuki vagy!
2019. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6 éve élek párkapcsolatban, nem tudom kizárni, hogy ne vegyem észre, ha valaki helyes, jól néz ki. De ez teljesen normális.

Viszont nem tudom elképzelni a párkpacsolatot mással, mert szeretem a párom, megvannak a saját kis dolgaink, mással nyilván nem lenne ilyen jó.

Engem is megnéznek, de ez megintcsak nem az én "hibám", a férfiak szinte minden nőt megnéznek, akit egy kicsit is vonzónak találnak. Nem jelenti azt, hogy rögtön akarnak is valamit. Ezzel nem kell foglalkozni.

2019. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó én nem azt mondom, hogy olyan sokan akarnak valamit, csak van konkrét jelentkező is, mondjuk nyilván közlöm, hogy van barátom.

A lelkiismeretfurdalást az okozza, hogy adott esetben én bizonytalanságot érzek a saját párkapcsolatomban, a barátom meg eljegyzesre készül.

Úgy mondanám, hogy van bennem egy kíváncsiság az új iránt, érdekesebb kapcsolatok iránt, de tudom, hogy hosszú távon nem lenne jobb, csak ugye az első években érdekesebb.

Már 5 éve együtt vagyunk, fiatal vagyok, de azért nem annyira.

2019. febr. 24. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell "csak rá gondolni". Legyünk már felnőttek... a szerelem nem arról szól, hogy rajta kívül senkit még csak egy fél pillanatig se nézek meg. Pedig én egy baromira érzelmes alkat vagyok. De tudom és érzem nagyon jól, hogy a szerelem messzemenően több, mint holmi felszínes tetszés. Az, hogy valakin megakad a szemem, hogy ej, de jó alakja van, az csak egy felszínes vélemény. Attól őt még nem szeretem, nem köt össze vele semmi, nem a társam, és nem az az ember, akivel a legszívesebben összebújnék.
2019. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem teszek érte, egyszerűen nem érdekelnek más férfiak.

9. éve vagyok a férjemmel, szeretjük egymást, boldog házasságban élünk. Ettől még természetesen szemem van, vak se vagyok, tehát ha látok egy helyes pasit akkor ezt el is ismerem, hogy hmm..de jól néz ki. És itt vége is van a dolognak, el sem gondolkodom rajta, még elméleti síkon sem, egyszerűen nem érdekelnek mások. Hiába tartok adott esetben helyesnek, valakit, nem tudok rá férfiként tekinteni (nem tudom másképp megfogalmazni), csak emberként, vagy munkatársként, vagy barátként, vagy ismerősként, attól függően épp kiről van szó. Olyan lehet ez nálam, mint egy meleg férfinak egy nő:) Hiába csinos és szép az a nő, a meleg férfi nem fog vonzalmat érezni iránta. Soha egyik pasi se érdekelt, és nem mozgatott meg bennem semmit amióta Ő van nekem. A szívem, a lelkem és a testem, és a gondolataim is mind 1 férfié, és az övé is marad. Pont.


Ha ekkora erőfeszítésbe kerül, hogy ne másik pasira gondolj, hanem a párodra, ott valami nagyon hibádzik a kapcsolatodban, és az érzelmeid terén. Érdemes elgondolkodni rajta, és alapos önvizsgálatot tartani, hogy ha már most ilyen problémákkal küzdesz, amikor még csak a pasid, mi lesz később, hisz még házasok sem vagytok. Amíg ezt le nem tisztázod, nem gondolom, hogy így, erre a kapcsolatra érdemes házasságot alapozni, mert pár év után válás lenne csak belőle, vagy elvegetáltok egymás mellett ideig óráig, aztán vagy mindketten, vagy egyikőtök félrekefélne.

Nem tudhatod azt, hogy egy életre működne a kapcsolatod, hiszen már most sem működik úgy, ahogy kellene. Ha működne, ez a kérdés sem született volna meg-mert nem azon kattognál, hogy vajon miként érhetnéd el azt, hogy ne más pasikon agyalj, hanem a párodon. 33N

2019. febr. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!