Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sikertelen férfiak miért a...

A sikertelen férfiak miért a nőket hibáztatják azért, mert senki nem akar velük kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Személyesen is ismerek legalább 5 ilyen srácot,akik el nem tudják képzelni,hogy bennük van a hiba. pedig vannak bajok. pl: ápolatlanság szőrzet,illat terén.Őnző és önelégültség jellemzi őket.Ők gondolják magukat a "jó fiúnak" miközben a nőket abszolút egy darab húsként kezelik,de persze a nő a hibás,mert nem akar egy olyan sráccal lenni,aki csak és kizárólag magáról tud beszélni,és önmagát fényezi állandóan


Mindig megvan az oka,hogy valakivel miért nem akarnak együtt lenni,de persze mindiiig a "pic.sa" nők a hibásak.


ez bosszantó


kiesik a szemük minden nőre,de közben nekem is csapnák a szelet,miközben a szemem előtt viselkednek úgy,mint a kiéhezett vadállatok.


sem odafigyelés,sem törődés a másik nem lelke iránt.

belőlem is a testem érdekli csak.sose egyik se kérdezi meg,hogy ÉN hogy vagyok,VELEM mi a helyzet csak ők ők ők....


2019. febr. 24. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Túl általánosító a megfogalmazás... Én egyetlen nőre feltenném az életemet és nem vágynék más után...

Nekem az fájt, amikor azt kellett tapasztalnom, hogy azok voltak sikeresek a nőknél, akik mindig átvitt értelemben poénkodtak szexualitással kapcsolatos célozgatásokkal, minden nap ugyanazt az idegesítő, kamu szöveget nyomták (csak a sorrend volt más), nekik soha nem mondták, hogy "ez már unalmas"...

Ha én meséltem valamit és esetleg másodszor is szóbakerült, akkor rögtön jött a "jaj tudom hallottam mondtad már, unalmas" szöveg...

Az alfahímnek tűnő illető mindig úgy adta elő magát mintha rengeteg nőnél lenne esélye párhuzamosan és soha nem volt unalmas, pedig tényleg sablonos, unalmas, fárasztó poénokat nyomott örökösen, mindig, állandóan.

Másokat eltaposni is nagyon szeretett, mások fölé kerekedni.

2019. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
hát ha személyen ismersz 5db ilyen férfit (gondolom van az 2 is, de mindegy), abból sajnos nem vonhatsz le ilyen határozott statisztikai következtetést a teremtés koronáira, mert van kb. 3,5 milliárd db hímnemű humanoid. Ebből levonva a kisded-,gyermek-, és aggkorúakat, partiképes fiatalember ~1 milliárd. Reméljük találkozol egy olyannal, aki figyel rád, megkérdezi hogy érzed magad, és törődik a lelkeddel és Te is az övével, majd hívjál meg minket az esküvőre.
2019. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Miért kit hibáztassanak?

Még intelligens embernek is nehéz önmagának bevallania ha valamiben nem oké, akkor meg aki odáig sem jut el, hogy rájöjjön mi vonzó a másiknak mert nem gyakorol önismeretet, attól nem csodálkozom hogy engem vagy inkább a nememet szídja... mivel ez nem személyes. Nem nekem szól... ;) ez vergődés. Mikor a gyerek hisztizik mert nem jön össze valami és a nemtudom ki a hibás... persze! Buksi simit kell nekik adni max és várni a csodára, hogy felébredjenek végre ;)...

2019. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1# ééés máris megy a hárítás....

2# a kivételnek tisztelet természetesen

2019. febr. 24. 13:54
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

A sikertelen nők ugyanezt teszik.

Belőlük lesznek a vérnáczi liberál "feminsta"sjw hópelyhecskék.

Egy nő :)

2019. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem én nem hárítottam, leírtam a tapasztalataimat.

Minden nap a "szívesen összegyűrném a lepedőt veled baby" és hasonló szintű poénokat kellett hallgatni (csak a poénok sorrendje volt mindig más) és a lányok visongva nevettek rajta, egyszerre többnek is udvarolt párhuzamosan, nagyon menő volt biztosan.

2019. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Az emberek általánosságban másokat hibáztatnak, mert nehéz azt mondani főleg mások előtt, hogy igen ez és ez problémás velem és dolgoznom kell rajta, hogy jobb ember legyek.


Story time: Csaptam a szelet egy csajnak aki közben "halálosan" szerelmes volt egy másik pasiba aki ügyet se vetett rá. Nem teljesen értettem hogy mégis annyi pasi közül miért ez az extrovertált magát a világ középpontjának tartó pasi kell neki. Még meg is állapítottam magamban, hogy az összes bunkó férfi ismerősömnek folyamatosan van csaja még a kicsit visszahúzódóbb "loserebbeknek" bármennyire is rendes emberek többnyire nincs. Ebből le is vontam a következtetést, hogy a nők h_lye p_csák, hogy az kell nekik aki magasról tesz rájuk. Utána kicsit elgondolkoztam, hátra léptem és rájöttem, hogy nekem is ez kell én is olyan nő után futottam aki magát képzeli az univerzum köldökének, aki magasról tesz rám és közben más rendesebb nőket észre se vettem. Elég nehéz észrevenni a csendes/rendes embereket akik nem tolják magukat előtérbe, ehhez intelligencia kéne, hogy meglásd nem csak az az érték amit 100 méterről is ki lehet szúrni, ehhez idő kéne, az hogy meg akarjuk ismerni az embereket ne csak az első szimpatikus nőt/férfit kezdjük el a "szerelmünkkel" üldözni.

2019. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7# ezt nagyon szépen összefoglaltad :)
2019. febr. 24. 14:31
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#6 Kevered az okot és az okozatot, nem a sablonos szövegeik miatt tartják vonzónak a pasikat, hanem a vonzalom miatt tartják viccesnek a szövegeiket.


Most meg kéne tudd miért vonzódnak azok a csajok az adott pasihoz és abban kéne fejlődj, vagy esetleg el is fogadhatod, hogy nem vagy egy ilyen lehengerlő személyiség aki már a megjelenésével benedvesíti a csajokat.

De ez se gáz csak akkor te ne nyomulj hanem szerezz minél több női barátot és ha tényleg értékes személy vagy hidd el előbb utóbb valamelyiknek eszébe fog jutni, hogy meg kéne próbálni veled is a párkapcsolatot.

2019. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért, kit hibáztassanak? Magukat? Ne vicceljünk már:D
2019. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!