Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a halála után terjeszten...

Miért a halála után terjesztenek valótlanságokat Michael Jacksonról?

Figyelt kérdés

Szerintem már ez az egész gusztustalan. Érdekes,hogy most "derülnek" ki a dolgok. Miért nem lehetett akkor a szemébe hazudni?

Nyilván, most pénz van benne mert most jön ki az a 4 órás dokomentum film.

De így embert bemocskolni nagyon nagy gec@ség.



2019. febr. 24. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként még csak annyit, ha MJ pedofil lett volna, tucatjával bukkannának fel a korábban molesztáltak (több ezer gyereket látott vendégül a neverlandi birtokon), gondoljunk csak Bill Cosby esetére. Michael Jacksonnál miért nem történt ilyen? Ha ekkora nagy felhajtást csaptak ismét a pedofilvádjai körül, akkor miért csak ez a két bohóc produkálja magát? Gondolkozzunk már kicsit könyörgöm...józan paraszti ésszel nézve is egyértelmű, hogy a bevételre megy ki a játék. Undorító.
2019. márc. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen nem tudom megérteni hogy az HBO hogyan adhatta ehhez a nevét, az HBO ami híres a prémium tartalmairól, erre lead egy ilyen baromságot, komolyan ebben a filmben akár én is ki tudtam volna találni baromságokat. Michaelt egész életében emberek vették körül, ha akarta ha nem elég hihetetlen az embereket ismerve hogy ennyi ember közül senki ne vette volna észre és ne szóltak volna. Azért eléggé feltűnő lenne ha tényleg olyan ember lett volna mint aminek be akarják állítani. Rengeteg ellenérv szól ezek az állítások ellen.

Ha még igaz is lenne az egész, akkor mi változna? Senki sem Michael Jackson a magán embert szerette, hanem Michael Jacksont mint médiaszemélyiséget, művészt és a két szerep messze nem ugyanaz.

2019. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
35%
A pedofília szerintem megbocsáthatatlan dolog, nincs rá mentség. Hogy a vádakból mi igaz, mi nem, 100% soha nem fogjuk megtudni. Én személy szerint azt gondolom, hogy Jackson valóban vonzódhatott gyerekekhez. Azt viszont nnyilvánvaló, hogy egy nagyon komolyan sérült ember volt, akinek segítségre lett volna szüksége. Az életében is vádolták, és a végső "szétesése" mind fizikai és mind lelki értelemben előtt sem lehetett kérdés, hogy beteg. Bennem az merült fel, hogy hol volt a családja, a barátai, bárki, hogy ezt engedte. Ennek az embernek nyilvánvalóan segítségre volt szüksége. Ha csak a vádak fele igaz, már az is megbocsáthatatlan, de azt sem lehet megbocsátani, hogy hagyták, hogy ez az ember ide jusson. "Döglött lóba belerúgni" meg minek. Eléggé megnyomorították ezt az embert életében, roncsot csinált belőle a showbusiness, teljesen felesleges már ez a vádaskodás. Mondom ezt úgy, hogy mint említettem, a pedofíliára nincs mentség. Ha most Jackót szétszedik, szedjék szét a környezetét is, akik nem avatkoztak be.
2019. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
80%
Műbalhé az egész, mint ahogy a metoo mozgalom is csak a könnyű pénz meg az 5 perc hírnév miatt annyira felkapott. Akit megerőszakolnak az AKKOR tesz feljelentést, nem 10-20-30 év múlva. Pláne nem egy 10 éve elhunyt eladót vesznek elő. Gondolom rájöttek hogy Jacko még egy évtizeddel a halála után is rekordmagas bevételeket hoz, amiből néhány ingyenélő is szeretne részesülni, plusz szeretnék ledönteni a mítoszát, mert nem szeretik a zenéjét. Ennyi.
2019. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!