Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok, akik 20-25 évesek...

Fiatalok, akik 20-25 évesek ti hol tartattok az életben?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok, és szinte sehol...
2019. febr. 24. 16:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kicsúsztam mert 26-ot töltöttem a hónapban, viszont amit el tudok mondani, hogy anno lett érettségim, illetve két éve mozdonyvezetőként dolgozom. Gyerekkorom óta ez volt az álmom szóval úgymond amit terveztem elértem ilyen tekintetben.
2019. febr. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%

21 éves vagyok. Szereztem egy diplomát egy olyan szakon, amit nagyon szerettem, és szeretném is csinálni a jövőben. Elkezdtem egy mesterképzést, ami kevésbé álomszak, de sokkal hasznosabb, remélem a kettő együtt majd lehetőséget ad arra, hogy olyan munkakörben dolgozzak, amit igazán szeretnék. Egyelőre nem találtam ilyen munkát, de időm se lenne rá most, úgyhogy egy ideje nem is kerestem.

A tanulás nagyon jól ment, viszont idegileg eléggé legyengített, úgyhogy nagyon stresszelőssé váltam, sokszor leblokkolok nyomás alatt. A közösségi életem is eléggé megsínylette a tanulást, nehezen alakítok ki szoros barátságot, igaz barátom talán egy van, de ő sem tud rólam nagyon sok mindent.

Öt éve párkapcsolatban élek, ami nem mindig zökkenőmentes.

Részmunkaidőben valamennyit dolgozom, ez inkább zsebpénzkiegészítésnek jó, nem igazán a szakterületemen vagyok.

Még középiskola alatt szereztem egy felsőfokú és egy középfokú nyelvvizsgát, azóta mindkét nyelvből romlottam, de igyekszem visszatornázni magam. Ehhez külön motiváció, hogy ha minden jól megy, akkor egy év múlva fél évet külföldön fogok tanulni.

Főleg az utóbbi 3-4 évben nagyon sok helyre eljutottam, országon belül és külföldön is.


25 éves koromra lényegében három dolgot szeretnék nagyon elérni. Egyrészt szeretnék olyan párkapcsolatban élni, hogy azzal már biztosan lehessen a jövőt (házasság, gyerekek) tervezni, másrészt olyan munkát szeretnék végezni, akkor már legalább egy éve, amit szeretek, harmadrészt pedig szeretném, ha legalább kilátásban lenne saját finanszírozású otthon, akár egy jó albérlet, akár saját lakás formájában.

2019. febr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igaz még csak 19 vagyok .

Sajàt autó , jó munkahely , középfokú német nyelvtudás nincs nyelv vizsgám . 4 hónapja jöttem ki németoszágba mert otthon nem hogy a szakmámban , hanem a tapasztalatok hiányára huvatkozva még szalag melósnak se vettek fel 2017-ben végeztem karosszériáskét és fél évnyi kereskgélés után jöttem ki mint utolsó lehetőség volt nállam külföd , de ez van .

2019. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

14 vagyok .

Szakma és utánna érettségi , középszintű nyelvtudás ( nincs nyelv vizsgám ) suli után egyből egy német lehetőséget el fogadtam 6 éve és azóta itt vagyok kint . 2 autó nem új az egyik az első autóm volt egy 2006-os Skoda , mellette most vettem egy 2016-os Skoda Octavia rs-t , albérlet , de szeretnék sajàt lakást , de itt csak hitelre lehet .

2019. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!