Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok! Akik vagdossátok...

Fiatalok! Akik vagdossátok magatokat, mièrt? Szeretnèm megèrteni. Kort ìrjatok.

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Levezeti a stresszt, frusztrációt. Egyfajta kellemes érzést, megkönnyebülést ad. Ez egy ilyen jó fajta fájdalom.


De konkrétan miért? Máshogy nem lehet levezetni a feszültséget amit érzek. Maszturbáció nem használ. Edzés, futás, sport egyáltalán nem használ, inkább frusztráltabb leszek, ha nem sikerül teljesítenem az előirányzott célt. Rombolás, pusztítás, pl. bontókalapáccsal nekiesni egy fának, falnak, segítene, de ilyesmire jó ha félévente egyszer van lehetőségem. Azt meg nem engedhetem meg magamnak, hogy állandóan feszült legyek. Ott az egyetem, család, barátok, élni pedig kell.


20

2019. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy pszichológus ismerősöm azt mondta, hogy azért vagdossák magukat a legtöbben, mert a fizikai fájdalom eltereli a figyelmüket a lelki gyötrelmekről.
2019. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 15. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En csak karcolgatok mivel iszonyat alacsony a fajdalom kuszobom is a vagast nem birnam ki.

Igyis eleg, addig is arra koncentralok es nem a rossz dolgokra, addig amig azt erzem es figyelem, nem jut ido a lelki fajdalomra gondolni

2019. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Èrtem.Sajnálom
2019. jan. 16. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!