Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félénkség, vagy sunyiság?

Félénkség, vagy sunyiság?

Figyelt kérdés

Történt az eset: Online kezdeményezésre barátkozni szerettem volna egy lánnyal. Ő valamiért ragaszkodott az adott felülethez (sem képküldés, sem hanghívás, sem azonnali üzenetküldésre nincs lehetőség).


Nem akart szóban sem csevegni. Mondta, hogy nem akarja hogy a felszín alapján ítéljek. Jól van mondom de legalább azt tudni akarom hogy nem egy unatkozó bifijú-e.


Nem akarta megadni a számát, és engem sem akart felhívni. Mert hogy telefonszám... Mondtam, hogy akkor hozzon létre Skype fiókot. Hát ő nem fog csak azért, hogy nekem bebizonyítsa hogy csaj. (Értitek? Kutyája, se macskája nincs, barátokat akart, de ennyire nem volt képes).


Kérdezte, hogy nincs-e másik mód, hogy bizonyítsa hogy csaj. MOndtam neki, hogy de van, le is írtam. Másodlagos női nemi jellegét egyértelműen (és egyértelműen az övét) tartalmazó kép. Hát azt se. Meg hogy én perverz vagyok.


Mondom oké, akkor hívjon fel, még mindig megteheti. Feldugta az orrát, aztán lelépett.


Kérdés: Szerintetek mi lehetett a valódi ok?



2019. febr. 24. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Cicis képet kértél tőle arccal, vagy mégis hogy gondoltad egyértelművé tenni hogy az övé? Ezért hülyeség ez a netes barátkozás. Ha nem tudod elfogadni hogy akivel beszélgetsz az bárki lehet, és éppen ezért mindegy ki, akkor kár is belekezdeni.
2019. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen képet kérsz tőle, ne is csodálkozz, hogy ott lelépett.
2019. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális nő lelép, ha meztelen képet kérnek tőle.
2019. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

hát ha vki ilyen képeket kérne tőlem én is lelépnék... telefonszámot se adnék ki egyhamar..

én is ismerkedtem régen csetoldalakon de senki se kapott hipp-hopp képeket rólam, telefonszámot meg aztán végképp nem... ahhoz jó pár hétnek-jó sok beszélgetésnek kellett eltelnie...

nem sunyiság, se nem félénkség... de elég sok hülye van ilyen oldalakon, nincs kedve az embernek egy zaklatóba belefutnia akit aztán nem lehet lerázni..

2019. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, én, hogy látom:

Sokan írnak rám ismerkedési szándékkal ezen az oldalon. Nemem, korom megvan, én is visszakérdem az övékét, mégiscsak.

Az elején még én is ragaszkodom ehhez az oldalhoz, mert nincs kedvem minden személyes oldalamat ismeretleneknek kiadni. Pláne a telefonszámomat. Erre rendre kiakadnak a tagok. Hát bocs, ha két üzenet után nem adom meg minden elérhetőségemet.

Abban a pillanatban menne a tiltás, hogy valaki meztelen képet kérne tőlem. Tahó dolog, a perverz pedig finom szó.

18/L

2019. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem kértem cicis képet, főleg nem meztelent. Kérdezte, hogy van-e más módja. Leírtam neki hogy mi lenne a más mód. De ismétlem SKYPE fiókot sem akart létrehozni. Oda aztán a telefonszámát se kellett volna megadnia.


Valami pasi válaszolhatna már, mert ti mind a rinyálás kövét fújjátok.

2019. febr. 24. 22:09
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Rinyálás? :D Jól járt a lelépéssel a lány.

18/L

2019. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

Jó kérdés. Én is fiú vagyok. Itt ezen az oldalon egy ideig tartó levelezés után egy lánnyal komolyabbra akartam fordítani a dolgot vagy csak megtudni hogy tényleg lány-e akivel egy ideig már leveleztem. Küldtem magamról képet, és szerettem volna ha ő is küldött volna. Nem küldött. Felvetettem hogy jó nem kell küldenie de akkor adja meg a nevét bejelölöm facebookon, szintén visszakozott. Ő nem bízik senkiben mégis csak interneten beszéltünk bárki mondhat bármit illetve állíthat stb. Csak ebbe az egészben az volt a poén hogy amiket meséltem neki amilyen képet küldtem magamról mindenen én voltam illetve valós dolgokat meséltem, ezek után már azt is megkérdőjeleztem hogy vajon azok igazak voltak-e amiket mondott? Lehet hogy azok sem az egész egy kamu volt. Lehet hogy igen lehet hogy nem. Élőben kell ismerkedni az a legtutibb mert nem tud az ember egy valótlan képet formálni magáról.

Szerintem a tied is ilyen kamu szerűség volt.

2019. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én is ilyen. Magába forduló, magában nem bízó, mások véleményétől rettegő, megfelelni akaró lány, aki annyira félt, hogy senkivel nem mert semmit.

Én emiatt nem mutogattam magam.

2019. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es , és mindenki más! Értsétek meg, hogy nem mutogatást akartam. Csak a hangját hallani.


Ez miért olyan nagy dolog. Amúgy kíváncsi vagyok hogy az eddigi válaszolók közül kinek volt már pasija. Mármint úgy, hogy a pasi is tudott róla hogy járnak :D

2019. febr. 24. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!