Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ezért néznek lányok...

Tényleg ezért néznek lányok mostanában az utcán is, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Tudom,rengeteg ilyen kérdés van, azt is tudom, hogy általában miért van. Mostanában "felnyílt a szemem", ergó elkezdtem nyitott szemmel járni, jobban nézem a lányokat, meg ezáltal magamra is jobban adok. Lehet eddig is így volt, de most már nekem is feltűnik, hogy sokszor vagy feltűnően néz a szemembe(tehát nem a ruhámat,vagy valami mást néz) egy lány, van, amelyik mosolyog is, de nem mindegyik, ekkor ha én is ránézek, valaki tovább tarta a szemkontaktust, valaki meg zavarodottan elnéz.

De ez nem csak havi 1-2x fordul elő,hanem heti többször is, majdnem minden alkalommal,amikor jobban emberek közt vagyok.

Nyilván élvezem a dolgot, de ez így most elég nagy "löketet" adott, viszont nem tudom, hogy jogosan tudom ezt be annak,ami, vagy csak képzelődök. Magamról igazából nem tudom,hogy van-e értelme mit mondani, 16 éves vagyok, 183-4 centi magas, ahhoz képest elég sovány, bár mostanában többségben kabátban vagyok, szóval nem látszik, bár nem olyan szinten vagyok,hogy minden csontom kilátszik.

Elejinte volt 1-2 feltűnöbb ilyen eset, azóta már szinte direkt keresem ezeket az embereket, volt, hogy álltam az út felé a buszt várva, random elfordultam balra, majd egy mögöttem éppen abba az irányba elmenő lány hirtelen elrántotta a fejét, és mivel jó hosszú haja volt,elég feltűnően látszott,majd ment tovább.



2019. febr. 26. 18:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah,ezen kívül nemrég volt egy már szinte engem is zavarba hozó eset, egy másik városban mentem mekibe, oldalt a sornak mentem be az ajtón, egy lány meg elég "rámenősen", ha lehet így mondani nézett a szemembe,meg mosolygott,az mondjuk már túlzás volt, úgy nézett xD.
2019. febr. 26. 19:00
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Minden bizonnyal azért néznek mert tetszel nekik. Azért ezek az esetek amiket írtál elég egyértelműek.
2019. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A magasságod már eleve felkeltheti a figyelmet. Perifériából elkapja a tekintetet, akinek bejön az jobban megnéz. Aki a szemedbe néz, az érdeklődő általában
2019. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszi a véleményt, harmadik meg foglalkozz inkább magaddal ha ennyi időd van :P
2019. febr. 26. 20:21
 5/14 A kérdező kommentje:
Várom a többi véleményt! :D
2019. febr. 28. 17:28
 6/14 Vree ***** válasza:
100%
3asnak miért szóltál be, jót írt
2019. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem neki szántam, korábban a 3mas más volt,csak törölve lett moderátor által.
2019. márc. 23. 19:58
 8/14 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Na, bejössz a csajoknak. A fejét azért rántja el, mert ösztönösen rejti, hogy bámul. Bámul, mert annyira ronda vagy annyira bejövős vagy neki. Valószínűleg az utóbbi. Gratulálok. Ez jó merítés, hogy összegyere egyikükkel. A mai eszemmel, amelyik bejön, elhívnám egy kávéra.
2019. márc. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ment neked is a zöld ujj.
2019. márc. 31. 15:09
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Önbizalmad viszont nem sok van, ha ehhez neked Gy.k.-sok véleménye kell, hogy megerősítsenek. Az meg, hogy magadtól nem esett le ez az egész, hogy miért néznek a lányok téged, hát...ne haragudj, de elég gáz.
2019. máj. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!