Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában ennyire utálom az embereket?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben magam sem tudom miért,de úgy érzem hánynék néhány ember viselkedésétől.

Hazudnak a szemembe,elfelejtik a nekem tett ígéreteiket, megaláznak.

Volt aki elég ocsmány ül beszélt velem mert valami kis hülyeségen felhúzta magát.

A vicc,hogy nem is rám haragudott az illető,a haragját viszont rajtam töltötte ki.

Az ilyen negatív tapasztalataim miatt egyre jobban érzem,hogy utálom az embereket.

Szerintetek ez fog még változni?


2019. jan. 1. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
rajtad múlik, de igazából ez ellen maximum úgy tehetsz, ha alkalmazkodsz és elnézed az ilyen dolgokat...minden ember ilyen.
2019. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azért,mert az emberek 70%-a olyan,akiktől csak undorodni lehet. Én is egy csomó embertől undorodom,utálom. Láb alá valóak. Ez miatt a szülőfalum is utálom. Rengeteg a suta ember...

Ez természetes.

2019. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pyetro ***** válasza:

Én ezzel gyakran így vagyok, különösen a környezetemben. Kitartó és elhivatott embernek tartom magam, de a rokonságom, ismeretségi köröm abszolút nem ilyen. Ha akarok egyről a kettőre jutni, megvalósítani néhány dolgot sokszor nem is magam miatt, hanem, hogy ennek a közösségnek jobb legyen a legtöbb esetben nem is válasz érkezik, hanem hogy ezt minek azt minek, miért kell ezzel foglalkozni, minek költesz erre pénzt, miért kell ezzel annyit dolgozni? Bármibe fogok bele a legtöbb esetben lehurrognak majd évek múlva gondtalanul élvezik mindazt amit megvalósítottam és megcsináltam kemény munkával. Köszönet semmi a legtöbb esetben, de azért a kényelmük meglegyen.


Az emberek önzőek és lusták, különösen a következő generációk ebbe nehezen de bele kell törődni. Mindenki pénzt akar dolgozni pedig csak módjával. Ha pedig kétkezű melós ember vagy akkor levegőnek és hülyének néznek, persze a munkád az kéne.


Nehéz megtalálni az arany középutat, talán egy tucatnyi embert tartok én is normálisnak és valóban emberi kapcsolatra alkalmasnak, a többség csak töltelék.

2019. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!