Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy gyerek, aki engem is, és a haveromat is gyakran megverte, megfenyegetett minket, pénzt követelt. Az óta javult a helyzet, csak pénzt kér, de ha nem adunk akkor fenyegetőzik, halálosan is.

Szerintetek érdemes lenne neki visszaadni a "tartozását"?

Ha például 2-3-an összefogunk, akkor szerintetek érdemes lenne valamilyen fizikális módon törleszteni neki a fenyegetésekben és a megverésekben?



2019. febr. 26. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok álszent, szerintem igen. De aztán csak óvatosan, 8 napon túl gyógyuló sérüléseket elkereülve. Bár, hogyha 3 ember elkap egyet és jól elgyepálják, nem hiszem, hogy ez lehetséges. Sok sikert!
2019. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áhhh...nyugi....tudod hogy van, csak az követett el valamit, akire ráis tudják bizonyítani...
2019. febr. 26. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer Konfuciusz azt mondta: "Mielőtt bosszút állnál valakin, két sírt áss".

Van benne valami, még akkor is ha egyből nem kapnátok vissza, az élet hosszú távon igazságos és törlesztve lesz amit okoztok vele, és hidd el ő is megfogja kapni ami jár neki amit ellenetek csinált. Valamennyire ezeket a dolgokat a saját bőrömön is tapasztaltam, hogy így működnek...

2019. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fa. sza ötlet.

De lehetne inkább enyhébb fizikai verés, hogy ne nagyon tudja bizonyítani, ne nagy ügy legyen belőle, és egy kemény lelki fenyegetés, totális megalázás.

Lefognátok, leköpnétek, néha megpofoznátok miközben beszeltek hozzá hogy mekkora egy selejt féreg és ha megegyszer szórakozik akkor a kis gyenge fejét szétveritek. Ezek mellett térdre kényszerítés, lehugyozás ha viccesek akartok lenni, majd tökön rúgás, keményebb verés a végére. Utána jatszadozhattok is vele miközben még szétalázzátok. Ezekből nagyot fog tanulni, és ti is kevésbé kerültök bajba, mert nem véresre verítek.

Az enyhe fizikai megfélemlítés és nagy lelki terror sokkal hatásosabb. Nagyon negéri a férgeken alkalmazni. Hajrá.

2019. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!