Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok nök hogy lehetnek...

A lányok nök hogy lehetnek ilyen csodálatosak? Mit gondoltok arról hogy én csodaként tekintek rájuk?

Figyelt kérdés
volt már sok barátnöm most pont nincs. de ma spanokkal megyunk bulizni és tudom hogy ma csajjal térek haza. annyira imádok csajozni. legjobb dolog a világon. számtalan növel szeretnék még együtt lenni. az se baj ha belepusztulok. ki van még igy ezzel?? ugy várom már.

2019. márc. 1. 19:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Kár, hogy kamuzással egyikünknél sem lesz esélyed.
2019. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Napi offenzív kerdés megvolt, pihenj egy kicsit
2019. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Anyám megkérdezte, min röhögök 10 perce...a név és a kérdés együtt.
2019. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2019. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

Hah! Ez még jobb! :D

Nem megy ez a szerencsétlen sehova, vagy pedig ötévente egyszer jár el bulizni és a világ tudtára kellett adnia. :D De jó, így a csomó egyéb esti szórakozás mellett ide-ide lesni is megéri. XD Mindig van valami, amin lehet jót röhögni.

Mibe, hogy holnap meg azzal fog dicsekedni, hogy felszedett valami csajt? (Ami amúgy nem egy teljesítmény, az ilyen helyre járó csajok elég könnyen szétteszik a lábuk, mert ők is pont ugyanazért mennek oda, mint a srácok... dugópartnert keresni.)

2019. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Többre mennénk vele, ha csoda helyett mondjuk simán emberként tekintenél ránk.
2019. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a kérdező nem pszichopata, csak szimplán szellemi fogyatékos.
2019. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem gázos, szexista hozzáállás, ha valaki csupán a neme miatt tart valamilyennek akárkit.


Az ember neme önmagában semmit se határoz meg, vannak csodálatos, nagyszerū nõk és férfiak, meg vannak hitvány fajták is mindkét nembõl.

2019. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kicsit ijesztő ez a hozzáállás. Mert ezekből a rajongókból lesznek a legnagyobb mocskok, mihelyt egy nő nem pontosan úgy viselkedik, ahogyan azt ő elvárja tőle.
2019. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves előző. Mostanra már az n+1-ik kérdéséből kiderült, hogy pont ilyen alak. :) nem érdemes vele foglalkozni.
2019. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!