Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges 23 évesen, hogy...

Beteges 23 évesen, hogy minden nap görcsösen le akarok feküdni aludni 21 óra körül? És ha nem tudok lefeküdni akkor, feszült leszek

Figyelt kérdés
Minél később fekszek, annál nyugtalanabb vagyok
2019. márc. 1. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok, és szintén 21-22 óra körüli időben szeretek elaludni, mert csak így tudom rendesen kipihenni magam, mivel reggel 6 óra előtt már kelnem kell. De azért én nyugtalan nem vagyok, ha tovább maradok fel, max másnap nagyon fáradt. :)
2019. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Én most váltok munkahelyet és egyik félelmem, hogy csak reggek 9-re kell majd bejárni. Cserében persze tovább kell bent maradni.

Ugyanakkor kellene feküdnöm, mint hogyha 7:30-ra vagy 7-re járnék, de reggel mit csináljak azzal a holtidővel?


Este 9-10 között én is szeretek lefeküdni, mé hétvégén is.

Ha fél 11-kor fekszem, nekem az már késő - és én se pihenem ki magam, ha később fekszem.

2019. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez lenne a normális, én rengeteget éjszakáztam ennyi idősen, egy idegroncs lettem.
2019. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nyugtalan vagy emiatt, az nem túl jó, viszont a korai fekvés nagyon hasznos. Sajnos én sokszor 1-ig, 2-ig éjszakázok, és nagyon sz.ar másnap felkelni.

esetleg gondolj arra, hogy még az este 10 vagy 11 sem túl késő, nem történik semmi katasztrófa, ha akkor fekszel.

2019. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!