Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aggódok. Már 3 napja túlhordom...

Aggódok. Már 3 napja túlhordom és azt mondták eldönthetem hogy be akarok e feküdni. Csak nst-re járok. Hogyan döntsek ha meg se vizsgáljäk a babám, ha azt se tudom milyen a magzatvíz? Félek hogy baja van.

Figyelt kérdés
Nem akarok mèg befeküdni,várni szeretnék.De se aminoszkópiát nem csinálnak se mèhszájvizsgálatot.semmit. Mi van ha zavaros a magzatvìz,ha baj van a babával,ha már ki vagyok nyílva? Ezeket mind nem tudom és igy hogyan is dönthettem volna? Nem lehet vizsgálatokat kèrni?
2017. jan. 30. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha befekszel,lehet meglesznek ezek a vizsgálatok.szerintem amúgy kérdezz rá ezekre
2017. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen ha befekszek csinálnak vizsgálatot de amugy miért nem? Nagyon betrg lázas a fiam és a férjemet se engedik el még egy napig mert hatäron van. Ithon kell lennem
2017. jan. 30. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azt mondta az orvosom, hogy 2 naponta nézessel áramlást, naponta nst. Másik kórházban dolgozott mint ahol lakom, szülni mentem csak oda. Náluk nem néznek már magzatvizet, ha az áramlás jó, akkor nem lehet baj. Itt meg nem nagyon akartak áramlást nézni. Miért nem vizsgálnak ha nem fekszel be?
2017. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Bar nem irtad, de valoszinusitem nincs fogadott orvosod es ezert nem tortennek meg ezek a vizsgalatok.

Szules elott 1 nappal be kellett fekudnom a korhazba, a szobatarsam mar 10 nappal tulhordta a babat, de senki még csak ra sem nezett, neki is csak az nst-k voltak, mindez azert mert nem volt orvosa. Sajnos ilyen vilagot elunk, egyik orvosnak sem erdeke, hogy egy olyan kismamat "vegyen a nyakaba", aki utana nem fog neki fizetni.

Szerintem beszelj egy dokival az nst soran es probalj intezkedni, hogy segitsenek neked!

2017. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Ez lesz kiharcolok egy vizsgalatot. Nincs fogadott orvosom. Elso szulesnel volt de be se jott hozzam mikor szultem. Jo mi?
2017. jan. 30. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Lányomat 5 nappal vittem túl ,énse feküdtem be ,de bejártam minden nap.Egyik nap nst volt, másnap aminoszkópia ez így ment minden nap.Fiamat 2 nappal hordtam túl és úgyanez volt a helyzet.Hozzáteszem mindkettőnél volt fogadott dokim.
2017. jan. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor túlhordtam az elsőt nem kellett befeküdnöm.De minden nap be kellett járnom.Egyik nap nst+uh másik nap nst+amnioszkópia és ez így ment míg meg nem szültem.

Volt dokim

2017. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár befekhetnék.Én ma 8napja hordom túl.40km re lakom a korháztól.Minden reggel be kell mennem nst+amnioszkopia,sőt tegnap kézzel tágítottak.De,nem fektetnek be mert nincs hely.:(Inkább legyél bent ha bármi van közel a segítség
2017. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De miért tágìtottak kézzel? Miért kell ilyenkor beleavatkozni az orvostudománynak?
2017. febr. 1. 14:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem fäjt? És tágultál legalább?
2017. febr. 1. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!