Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm fel fog jönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fel fog jönni hozzám (ketten leszünk) és attól félek, hogy le akar feküdni velem. De én nem akarok. Lejjebb kifejtem. Vélemények?

Figyelt kérdés
Szóval holnap feljön hozzam a barátnőm és attól felek, hogy le akar feküdni velem. De én nem akarom. Nem akarom, hogy nekem adja oda a szüzességét (legalábbis meg ne, majd 2-3 hónap múlva már talán). Nem is az, hogy félek ettől vagy nem tetszene a barátnőm vagy ne adj isten impotens lennék csak azt szeretném, hogy tényleg a megfelelő emberrel veszítse el. Még egy picit jobban ismerjen meg engem. Nem szeretném, hogy egy olyan embernek adja oda aki lehet, hogy majd megbántja őt. Egyszerüen azt szeretném, hogy biztos legyen ebben az egészben ezért nem is eröltettem. Ettől még nem vagyok nyámnyila ugye? Mert ezt elmondtan az egyik haveromnak és hülyen nézett, hogy nem fektettem meg a csajt egyből.
2017. aug. 5. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Aranyos fiunak tunsz. Figyelj..egy kapcsolatban fontos a megertes es ha nem vagytok sok ideje egyutt nem muszaj hamar lefekudni sosem. Szerintem pedig biznod kene az o donteseben is hogy mit gondol jonak es ha mar kiirtad ezt a kerdest, meg hogy felted..mar ez feler azzal hogy megerdemled hogy te legyel neki az elso:) de ha tenyleg korainak latod akkor ezt nyilvan vele kell megbeszelned. Ha rendes lany es nem csak sexet akar megfogja erteni. Szerintem nagyon aranyos dolog toled:)
2017. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Haver, azt kell hogy mondjam... hogy egy igazi kis pancser vagy :D
2017. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg elég nagy lúzer vagy
2017. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg teljesen normális vagy. Ritka az ilyen fiú :D és igazad van teljesen hogy olyannal legyen meg neki az első alkalom akit tényleg szeret és aki nem bántja majd meg. Meg amúgy is ha az egyik fél még várni akar vele akkor vártok... ha szeretitek egymást akkor 3-4 hónap múlva de akár még 1 év múlva is ráértek ezzel. Amikor olyannak érzitek a helyzetet és már mindkettőtök szerint eljött a megfelelő pillanat.

Gondolom nyilvánvaló... lány voltam :D

2017. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Ne hallgass rájuk, k*rd csak meg
2017. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Vagy küldd el valakihez aki igazi férfiként fogja kezelni, nem aszexuálisként. Mindenkinek vannak igényei.
2017. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
24%
Hogy te mekkora lúzer vagy. Ha a lány szeretkezni akar, azt azért teszi mert kíván téged. Ez nincs időhöz kötve mi első tali, 1 óran belül már ágyba voltunk. Együtt vagyunk még most is.
2017. aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

De, nyámnyila vagy.


Amiket leírtál, azok korrekt dolgok, viszont ebben a kontextusban, ahogy előadod, igenis pancserként tűnsz fel. Nehéz elmagyarázni, hogy megértsd, hogy miért.


Az általad leírtak azok annyira alap dolgok, hogy igazából természetes, hogy egy férfi úgy viselkedik egy lánnyal, ahogy leírod (tehát nem fogja megbántani, nem csak egy dugás kedvéért használja ki, utána eldobja stb.). Nyilván te sem ezért vagy együtt a barátnőddel, és ezt ő is tudja. Innentől kezdve viszont ha ezt hozod fel, csak azért, hogy ne feküdj le vele, igenis pancser vagy, és ez csak ostoba, üres kifogás innentől kezdve. Fogd már fel, hogy a lány akar téged, le akar veled feküdni, és ha ezt nem adod meg neki, ezzel teszel rosszat. Itt ez az igazi szitu, és igenis te vagy a hibás, ha nem dugod meg, és jogosan hagy ott a fenébe, mondván, hogy nyámnyila vagy...


Szerintem van valami igazi oka is, hogy beparáztál az első szextől, amit magadnak sem mersz bevallani, ezért előálltál egy ilyen Hamupipőke szarság dumával, amitől a 12 éves lányok elalélnak, és kiírtad ide, hogy a szűz kislánykák elmondhassák neked, hogy milyen aranyos, rendes fiú vagy, aki nem a szexre hajt egyből. Ezzel akarod palástolni a saját gyávaságodat, és hamis illúzióba kergetni magad, hogy ne kelljen szembenézni saját magaddal, hogy igenis, pancserként elszalasztasz egy lányt, csak azért, mert beparáztál, amikor a tettek mezejére kell lépni. Szóval pancser vagy, gyáva, és férfiatlan, fatökű... Jogosan nézett furán a haverod...


De azért tanácsot is adok: a legtöbb fiúnak igenis trauma-közeli élmény az első szex, hiába hencegnek vele, és másképp adják elő, de a legtöbb esetben, amikor tényleg ott vannak, akkor fosnak tőle. Szerintem veled is ez a baj, vagy pedig attól félsz, hogy a lánynak nem tetszel majd meztelenül. Ilyesmi problémák lehetnek a háttérben, de ne aggódj ezen, mert ezen tényleg a férfiak többsége átesik, úgyhogy semmi baj nincsen, nyugodtan fektesd le a lányt, ha neki ez a vágya.

2017. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!