Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak ti mennyire vagytok...

Férfiak ti mennyire vagytok udvariasak úgy általában a nőkkel?

Figyelt kérdés
Ez miben merül ki? Szerintetek előny vagy inkább hátrány? Megszokták köszönni vagy természetesnek veszik/nem érdekli őket?

2019. márc. 2. 15:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy "rosszul" csinálom, de én nem vagyok udvariassal. Ha egy nő nem tűnik jó embernek, akkor nem leszek udvarias vele.


"Jó" alatt most pl. csak olyanra gondolok, hogy ne legyen a világ legnagyobb parasztja, szóval nem teszem túl magasra ezt a lécet, viszont sokszor meglepődtek már az ilyen nők, amikor nem engedem őket előre valahova vagy nem adom át nekik az ülőhelyet a tömegközlekedésen, stb...

2019. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
13%

Régen nagyon udvarias voltam, most már inkább mértékkel. Tetszik-nem tetszik néha muszáj velük picit bunkózni, mert akkor látják meg a férfit benned. Tudom, hihetetlen, de számomra is az! A túlságosan előzékeny férfit nem tekintik férfinak.

Miután azért néha-néha odapörkölök nekik hirtelen felfigyeltek rám. Ez lehet lekezelés, vagy pl. ha választ valamiből munkahelyen, akkor direkt a szarabbat adom neki meg ilyenek. Néha ha segítséget kérnek, azt mondom hagyjál már most békén, old csak te meg fennhangon. Hirtelen én lettem a szemükben a "lovag"!

A nők így működnek. Szó szerint fordítva! Ha bevallják ha nem. Ráadásul valamilyen szinten tanult emberekről beszélek.

Szinte az összessel, aki munkahelyen van így kell beszélni. Most már nem mindig nyitok előre ajtót, hanem szimplán bevágok eléjük néha. Már nem lájkolom a képüket, ha kérik akkor sem. Elmondtam, hogy leszarom a nőnapot, nem fogok venni semmit. Érdekes, lett is csajom...

Előtte meg le sem szartak. Most már mindenki rám figyel.

2019. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a nőkkel, hanem mindenkivel igyekszem kedves és udvarias lenni. Ez alap.

Persze ha valaki nagyon bunkózik velem vagy másokkal, akkor általában beszólok, nem hagyom annyiban. De apróbb dolgokért nem hőbörgök, belefér, ilyen az élet.

2019. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%

másodiknak: Wow, fas.z.a az elméleted! Néha vágd is orrba őket, hátha akkor még férfiasabbnak látnak majd!


(Bírom, amikor ilyen okos gyerekek elméleteket gyártanak a nők "működéséről". A nők nem "működnek" sehogy, nem kell hozzájuk stratégia, ugyanolyan emberek, mint a férfiak.)

2019. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
14%

Minek kéne udvariasnak lenni velük, vagy egyáltalán másképp viselkedni velük, csak azért mert nők? Egyenjogúság van nem? Én az ajtóban nem engedem előre őket, a kabátot se segítem le senkiről. És bármikor megütnék egy nőt.

Mert ha nem így tennék, kikérnék maguknak hogy hátrányosan meg vannak különböztetve, azért mert nők.

2019. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
11%
#2-nek van igaza!
2019. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
50%
#2 Elég szomorú, ha ez igaz!
2019. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
12%

A nők, csak addig szeretik ha nőként bánnak velük, amíg előnyük származik belőle.


EGYENJOGÚSÁGOT AKARUNK ÉS NŐI ELŐJOGOKAT!

2019. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%

53% remélem ezt a téged eltartó édesanyádnak is előadod...komolyan semmi szégyenérzet nincsen benned?


A 78% 75% olyan szépen leírta, erre máris itt terem pár nőgyűlölő korcs és elrontja az egészet...

2019. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

fhu az én osztályomba a fiúk annyira tisztelettudók. Mindegyik előre engedi a lányokat és még valaki a fiúkat is.

Meg annyira aranyos némely fiú, hogy be szeretnék menni az épületbe, ő meg ki akar menni akkor beenged, hogy ne fagyoskodjak kint.

De mindig megköszönjük, ez azért alap dolog hogy ennyit mondjunk.

És azt mondják, hogy nincs mit vagy nem mondanak semmit:)

És azért ha valaki udavrias a másikkal, akkor látható lesz az ember számára hogy akkor ő nem az a paraszt fajtából származik és h jól van nevelve.

2019. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!