Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem önreklám - nem elretten...

Ez nem önreklám - nem elrettentő? Ti járnátok hozzá tovább (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm elkezdett járni egy dietetikushoz, mert fogyni akart. Ledobott kilókat, jól érezte magát a bőrében és írt egy emailt a dietetikusnak, hogy megköszönje, aki megkérdezte, hogy megoszthatja e ezt a levelet. Átnéztem a falát és látom, hogy sok ilyen hála levelet közzétesz, illetve előtte-utána képeket a diétázóiról, meg, hogy mennyire büszke rájuk és hány kilóról indultak, hány kilósak lettek.


Nem lenne bennetek egy rossz érzés, hogy veletek reklámozza magát? Nem lenne olyan érzésetek, hogy inkább nem járnátok hozzá?


Mi a véleményetek?



2019. márc. 3. 16:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én nekem nem az a pont volt megbotránkoztató, amikor már kitette, hanem, hogy a többieknél, mint a barátnőmnél, a hála sorokat (másoknál a képeket) megkérdezte, hogy kiteheti e. (Mármint, hogy a pácienseiben/követőiben a reklámot látja).


De most írta valaki, hogy sokan mondják magukat táplálkozási szakértőnek és kellenek a referenciák, hogy lássa mindenki, kinek a szavára érdemes adni. így már világos.


Mindenkinek ment a zöld pacsi.

2019. márc. 3. 18:13
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Megkérdezte, barátnőd engedélyezte.

Referencia. Ugyanaz mint amikor egy fotós kirakja az esküvői képeket a honlapjára, amikor a fodrász előtte-utána képeket posztol, vagy ha írsz egy pozitív kommentet egy étterem facebookjára.

Manapság az egyik legfontosabb dolog, én nem mennék olyan szakemberhez akinek nincs semmilyen referenciája. Szóval járnék hozzá.

2019. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12, Neked is ment a zöld pacsi!
2019. márc. 3. 20:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Önreklámnak az. De ha igaz, akkor mi a gond ezzel? Én miért ne segítsek azon, aki tényleg jót tett nekem? A személyi edzőmnek pl. direkt írtam ajánlást a kérésre a honlapjára fotóstul, mert megérdemli, mert nagyon sokat segített nekem.
2019. márc. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!