Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Saját érzéseimmel nem vagyok...

Saját érzéseimmel nem vagyok tisztában (? )

Figyelt kérdés
Nem kertelek. Nem tudom, hogy biszexuális vagyok-e vagy sem. Semmi gondom nem lenne vele, én szeretem a melegeket, leszbikusokat, mármint értitek támogatom őket :D Vannak olyan ismerőseim, barátaim, akik biszexek, és még egy hozzátartozóm is. De nem vagyok benne biztos hogy az vagyok-e vagy sem. Tudom, ez hülyén hangzik. De megmagyarázom. Mindig úgy tudtam a fiúkat szeretem. De sokat nézek lányokat, lányok képeit. Először csak azt hittem elismerem a szépségüket, vagy féltékeny vagyok rájuk, de míg más lányok fiúk képeit nézegetik, én mindkettőt. Idegen számomra ez az egész, meg is vagyok ijedve, nem tagadom. Senkinek sem szeretném elmondani amíg nem vagyok benne biztos. Lehet, hogy néhány barátom meg sem értené. Vagy ha elfogadná, máshogy nézne rám utána. Én nem tudom.. Van aki azt mondaná, csak "majmolom" a bizonyos hozzátartozót. Esetleg tud segíteni valamelyikőtök, hogyan deríthetném ki mit is érzek?

2019. márc. 3. 21:17
 1/5 anonim válasza:
Szia. Éreztél már valami komolyabbat fiú vagy esetleg lány iránt? Mármint, hogy ránéztél és Ahhh megakarod ismerni stb?
2019. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még nem igazán :/

Fiúk iránt erősebb érzelmeim vannak, de a lányokhoz is vonzódok TALÁN, ezt szeretném kideríteni :D

2019. márc. 3. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, voltál-e szerelmes. Szerintem ahogy megismered jobban a szexualitásodat, és figyelsz a tested jelzéseire, egyértelművé válik az irányultságod. Ne akard tudatosan vagy kultúrálisan formálni, mert annak nem lesz jó vége. Önazonos légy minden élethelyzetben és nincs értelme szorongani olyasmi miatt, ami a génjeidben van megírva.
2019. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gének ennél mobilisabbak, a legújabb kutatások is alátámasztják egyébként. Ez nem örökletes. Ezen kívül a gyerekkori élmények a legmeghatározóbbak.


Ne akarj mereven kategorizálni. Manapság a legtöbb pszichológus szerint mindenki biszex, viszont e skálán eltérő helyet foglal el mindenki (és még ez is változhat idővel, egyénenként). Tehát van, aki (adott időszakban) közelebb van a heterohoz a skálán, van, ami a homoszexualitáshoz.


Sőt, 6 éves kor előtt még ki se alakul az orientáció.


Egyszerűen csak tedd, amit érzel, persze a saját kockázatvállalási kereteiden belül és felelősségérzetednek megfelelően (másoknak és magamnak se árts, kivéve önvédelmi helyzetben).

2019. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jeremiàs

" Isten megteremtette az embert, saját képmására, az Isten képmására teremtette őt, férfinak és nőnek teremtette őket."


Szerintetek ez genetika?

Akkor Isten is bi?????

Az egész döntés kérdése!


Még egy ige: "Az Isten teremtette az embert igaznak."


Olvasd el ezt a könyvet:"Nengedd,hogy az érzéseid irányítsanak."


Vagy az érzéseid irányítanak téged vagy te őket.

Az ilyen dolgok bűnös dolgok.

Tuti hogy nem jutsz a menyországba,ha bűnös ember leszel.

A gondolat és érzés nem bűn csak a tettek.

2019. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!