Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Ez a dolog igaz?

Lányok, nők! Ez a dolog igaz?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem trollkodás. Tényleg kíváncsi vagyok.


Szóval még régebben olvastam itt gyakorin, hogy a lányok "összepunizzák" a bugyijukat. Ezen, főleg a megfogalmazáson jót röhögtem. Azt hittem vicc.


De több helyen olvastam azóta, hogy -elvileg- amikor van a "termékeny időszak", akkor tényleg valami odakenődik vagy hogy fogalmazzak. Foltot hagy.


Egy lány ismerősömet megkérdeztem, és ő azt mondta, hogy igaz, meg ő mindennap (!) használ tisztasági betétet emiatt, meg szerinte sok lány.


Most ez tényleg igaz, ez létező dolog?


Voltam már nővel, volt több barátnőm, de nekem ez új.



2019. márc. 5. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz.
2019. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Erre a kérdésre egy 2 másodperces Google keresés is megmondta volna, hogy igenis létező természetes jelenség, és legalább nem itt égetnéd magad azzal, mennyire tájékozatlan vagy.
2019. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Folyásnak hívják, természetes jelenség célja a hüvely egyensúlyának fenntartása.

Mennyisége egyénenként és a ciklus szakaszaitól is függ. Ha szokásostól eltérő a színe, szaga, állaga az valamilyen fertőzés gyanújára ad okot.


[link]

2019. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy van olyan, hogy "folyás", de azt hittem, hogy az a menstruáció környékén van csak, nem mindig.
2019. márc. 5. 18:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Méhnyaknyáknak hívják és folyamatosan termelődik. A ciklus során az állaga és a mennyisége változik. Sőt, fogamzásgátlásra vagy gyerektervezésre is használható, ha megfigyeljük, mert a termékeny időszagban jellegzetes állaga van.

Sajnos sok nő is azt hiszi, hogy kóros, pedig egyáltalán nem. Az lenne a baj, ha nem lenne. Néha csak minimális, alig észrevehető, néha meg átáztatja a bugyit is. Tisztasági betét nem kel hozzá, kivéve, ha valakit nagyon zavar.

2019. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen, teljesen normális, én is használok mindig. Ha valakit nem zavar, nem használ.
2019. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 he84 ***** válasza:
59%
Igen, ez így igaz és nem vicc. Nekem ritkán szokott lenni kevés. A mensi előtt meg pár napig néha kicsivel több, de az se olyan sok. Hát azért az túlzás és fura, ha némelyik nő emiatt minden nap hord tisztasági betétet. Na de mindenki maga tudja. Egyetértek az egyik válaszolóval, egyszerűbb let volna a Google-n keresve utánanézni.
2019. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Ez igaz. Szinte mindig van fehér folyás, minden nap, van amikor több, van amikor kevesebb és az állaga is változó. Én is használok ezért tisztasági betétet minden nap. Zavaró tud lenni, de ez teljesen normális és ez mutatja, hogy egészségesen működik a szervezetünk.
2019. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg így van.
2019. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem kényelmetlen mindennap betétet használni? Nem túlzás az egy kicsit? :D
2019. márc. 5. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!