Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak felháborodva, ha...

Miért vannak felháborodva, ha azt adom, amit kapok?

Figyelt kérdés

Néhány ember, akikkel kénytelen vagyok tartani a kapcsolatot, egyszerűen képtelenek normálisan megnyilvánulni velem szemben. Mennek a lejárató pletykák, amikkel én nem foglalkozom. Viszont néha egymáshoz kell szólnunk. Én igyekszem kedvesen indítani, amire mindig kapok valami flegma választ utálatos stílusban. Amint viszonzom ezt a "kedvességet", jön a csodálkozás a viselkedésem miatt. Nem is értem, mégis hogy képzelik? Én csak azt adtam vissza olyan stílusban, ahogy ők teszik velem.


És akkor én vagyok bűnbaknak beállítva, meg mindenféle rosszindulatúnak csak azért, mert nem tűröm a bunkóskodást.


2019. márc. 7. 09:16
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:
Tetszik a hozzáállásod. Mindig kedvesen indíts, és csak 1-2 flegmaság után válts át te is! Ha kérdezik, mi a bajod, akkor mondd el, miért tetted így. Sőt esetleg ott helyben kérdezés nélkül is mondd el a végén, miért váltottál flegmára.
2019. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a céljuk, vagy magukat már észre se veszik.

Visszabunkózás helyett inkább kicsit őket parodizálva válaszolj, pl. ha lecsesznek, akkor mondd jól megjátszva, hogy Elnézést kérek.....

2019. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!