Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kapok privát ismerkedős...

Miért kapok privát ismerkedős üzeneteket?

Figyelt kérdés

Kiírok egy kérdést a párkapcsolatok vagy heteroszexualis témakörbe és a végén oda írom hogy 21 v 21 L


Erre jönnek privát ismerkedős levelek. Szerintetek ez nem gaz ? Kep és info nélkül ismerkedni ...


Aztán ha válaszolok hogy bocs de nem mert meleg vagyok csak így több releváns válaszra számítottam akkor meg vissza kérdeznek hogy “leszbi vagy?:D”


Aztán ha mondom hogy “mondom hogy fiú vagyok” akkor meg én vagyok a nyomi.


Szerintetek ?



2018. febr. 4. 08:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy közösségi fórum, mindenféle fura fazonnal. Van aki viccből, más komolyan, vagy félkomolyan bepróbálkozik. Olyan is akad, aki 25 éves nőnek adja ki magát, valójában 56 éves férfi, és egyéb beteg dolgok. Egyszerűen nem kell foglalkozni az ilyen üzenetekkel. Vagy nem is válaszolsz, vagy kapásból törlöd és kész. Amúgy nincs kedved randizni? Nyugi, csak vicceltem.:)
2018. febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont az olyanok csinálják ezt, akiknek kedvez hogy nem látod és nem ismered őket. De mit gondolnak? Kb ilyen szintű privátokat írnak hogy "szia mi van rajtad küldj képet hollaksz dugunk?"

Volt már nő akinél ez bevált?

Szóval gáz. Főleg hogy sokaknak már annyi is elég hogy 21L és már áll is a cerka

2018. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Sok esetben a kérdező is félreértheti a privát üzenetet. Én is írtam már pár embernek privátot, mert tényleg segíteni akartam neki, fel sem merült bennem az ismerkedési szándék, de ezt sokszor úgy veszik, hogy csak ismerkedni akarok, nem segíteni.
2018. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Csatlakozom az előtteshez: meglátják a korod és már veri is a farkát.
2018. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert ismerkedni akarnak. Aztán a kudarc miatt, így reagálnak. Nem nagy ügy.
2018. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg kellene egyezni abban, hogy nem kell kiírni "csak úgy" az életkort/nemet csak, ha olyan a kérdés - és valóban válaszolni akar rá valaki -, mert így kb. olyan, mint "a felhívás a táncra" esete. Vannak, akik tudattalanul hívják ki a sorsot maguk ellen...

Amúgy én meg örülnék ilyen privinek.

2018. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert sok olyan férfi van, aki 55 évesen még a régi gyerekszobájában él az anyja házában és a f#rkát veri egész nap, és itt sír, hogy "nekem esélyem sincs, a nők csak a gazdag kigyúrt bwm-s pasikat szeretik". Na, ők azok, akiknél egy "L" betű elég inger ahhoz, hogy merevedésük legyen és írnak neked, hogy "szia, van kedved ismerkedni? ;)", mert az ösztön még megvan bennük, de annyi már nincs, hogy összeszedjék magukat és a valóságban is próbálkozzanak. Így nyilván minden nő elutasítja őket, aztán megint mehetnek nyivákolni, hogy mennyire rossz nekik. Ördögi kör ez... Nem kell magyarázkodnod, hogy miért nem akarsz tőlük semmit, elég, ha csak simán nem válaszolsz vagy tiltod őket.
2018. febr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7, valószínű az 55 éves férfiak sírnak itt, nem a 10-en, 20-on éves kis szűz hülyegyerekek...
2018. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

Van egy egyszerű módszer arra, hogy kiszűrje az ember a nyomikat:

Nézd meg a főlistán a priviküldő helyzetét, és ha nincs benne az első 10 oldalban, akkor nyomiról van szó, akivel értelmetlen foglalkozni.

Kaptam is ma egy privit, ment is a levesbe:).

2018. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
mert ha nincs bent a 10 oldalban akkor nem is lehet értelmes? én mondjuk az első oldalon vagyok előkelő helyen de ettől nem leszek értelmesebb, csak több a szabadidőm itt irogatni.
2018. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!