Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha a 10...

Miért van az, hogy ha a 10 fokot meghaladja a kinti hőmérséklet, akkor az irodákban már tárva-nyitva tartják az ablakokat?

Figyelt kérdés
Ezt már több tavasszal észrevettem, hogy ahogy márciust üt a naptár, kitárják az ablakokat, és egész nap ülnek a hidegben. Persze utána megbetegszenek, stb.
2019. márc. 7. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Bent megy a fűtés és rohadt meleg van
2019. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem véletlenül nők vannak ott, akik klímaxosak?
2019. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kint 10 fok felett van és süt a nap, bent 26. Nekem azért a 22-23 kellemes, a 26 már hőség, nyáron annyira hűtöm a saját lakásomat, nem március elejére való irodában utcai ruhában elviselni.


Nálunk sajnos nincs gépi légcsere és a pici irodában irtó gyorsan elfogy a levegő.

2019. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én például az vagyok, aki mindig kitárja az ablakot. Még télen is gyakran szellőztetek és amikor csak tudok nyitott ablaknál vagyok, dolgozom, alszom.


Egyszerűen nem szeretem a zárt helyeket. Nem szeretem a rossz, elhasznált levegőt, sem a túlzott steril csendet ahol maximum a gépek zúgását hallom meg a másik szuszogását. Másik, hogy az épületek át vannak melegedve, zárt ablaknál 24-25 fokra megy még fűtés nélkül is a hőmérséklet nálunk, ami nálam már a nem kényelmes kategória.

2019. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!