Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Faluhelyen miért ilyen pletyká...

Faluhelyen miért ilyen pletykásak az emberek?

Figyelt kérdés

Mit akarnak ezzel elérni


Mire jó


Miért pletykálnak


Szegényebbek, vagy gazdagabak lesznek?



2019. márc. 8. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
70%
Unatkoznak, nincs más amit tudnának csinálni
2019. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
A pletyka az öregek fészbukja.
2019. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Értem, de mi vezérli őket ilyenre? Rosszindulat? Irigység?
2019. márc. 8. 14:23
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Én is egy kis szaros faluban élek. Nincs igazán kikapcsolódási lehetőség nincsenek programok szóval van két tevékenységük az embereknek, a pletyka és az alkoholizmus.
2019. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez itt is nagyon jellemző......
2019. márc. 8. 14:29
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos ez jutott nekik, nincs tájékozódás, el vannak vágva a külvilágtól, csak néha járnak nagyvárosokba, így csak egymás unalmas, érdektelen életit próbálják megosztani egymással. Bár az Instagram, Facebook is így működik, de az halad a korral, és sokaknak elérhető!
2019. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak faluhelyen van ez, itt Pestem (lakótelep) is ez zajlik, itt is mindenkit kibeszélnek. Sok ember szinte egész nap az utcán van, fiatalok is, idősebbek is, és megy a pletyka.
2019. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én nem értem miért jó a pletykálás meg az ilyesmi.
2019. márc. 8. 15:44
 9/24 anonim ***** válasza:

Nincs igazán ingergazdag környezetük, mindenki ismer mindenkit, mindenki tudja, ki kivel áll rokonságban, ki kivel veszett össze, kiknél milyen nézeteltérés/megcsalás/konfliktus stb történt és ezzel foglalkoznak... Ugyanakkor, mivel ismerik egymást, adott esetben jobban is segítik a másikat, figyelnek egymásra...

Városban még panelben se ismerem a szomszédot hiába lakunk egy helyen harminc éve és csak futó köszönés alapján ismeri egyik ember a másikat vagy már úgyse, mert mindig elköltöznek és újak jönnek stb...

Mindennek van előnye és hátránya is.

2019. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Mert buták, mint a föld. Plusz rosszindulatúak, és ha a kettő találkozik, az minimum katasztrófa. Utálom az ilyeneket. Nálunk is ez van, Pedig 3000 fő lakik itt. Múlt héten kaptam egy levelet, miszerint a kettővel mellettünk lakó szomszéd feljelentett a közvetlen szomszédot, mert épített egy garázst. Ki a francot érdekel? Én sosem voltam mások dolgaival elfoglalva, megvan nekem a magam problémája, nemhogy másokkal foglalkozzak.
2019. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!