Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Potkocsis kamionnal a hazunk...

Potkocsis kamionnal a hazunk ele parkol a melletunk levo szomszed, faluhelyen. Szavalyos ez?

Figyelt kérdés
Sullyed le a padka, tele van a kamional es ott parkol mikor haza jar. Belog az a nagy dog hozzank is, beremeg az ablak minden. Beszelne nem lehet veluk probaltuk! Mit tehetunk meg?

#falu #parkolás #kamion #lakott teruleten belul #ut megy szet
2017. okt. 10. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Önkormányzat jegyző. Ha nem akkor feljelentés , kártérítés polgári peres eljárás. Itt a mi falunkban legalábbis így van.Falu szélén van egy nagy terület ott parkol a távolsági busz is .
2017. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

Semmit. Közterület. Nem tiltja semmi. Persze szokásjog alapján mindenki az előtte lévő területtel rendelkezik, ahogy gondozza is azt. Éppen ezért nem illik más elé parkolni. Legalábbis úgy nem, hogy előtte nem beszéltük meg vele.

Vagyis legális, de nem etikus.

Meg kell találni a hangot vele, esetleg ha sérti az érdekeidet az eléd parkolása, akkor korlátozni kell az életterét valamivel, üvöltetni a zenét az udvaron hétvégén, vasárnap reggel 6-kor füvet nyírni, tökmindegy. Vagy beállni a kerítése elé amikor elvan.

2017. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én azt csinálnám, h két három alkalommal úgy parkolnék a házad elé a te helyedben, hogy ne tudjon odaállni a kamionjával. Ezzel jelzed felé a nemtetszésedet. Akkor majd veszi a lapot, hogy nem tud odaállni, és talán keres valami erre alkalmas telephelyet.
2017. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Tudod te hány napot van otthon egy kamionos egy év alatt? Kb. 12-szer. Gondolom ahol dolgozik megengedik neki hogy kamionnal hazamenjen és így többet tud a családjával tölteni. Ha egyébként szabály sem tiltja, akkor kifejezetten bunkóság lenne tőle elvenni ezt a lehetőséget. Szerintem.
2017. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
1#vagyok ezt azért írtam mert itt szigorúan veszik ,nem lehet utcán tűzifa , sóder,homok stb huzamosabb ideig . Minden faluban más ,úgy néz ki. De azért ez nem kóser,hogy kárt okozzon másnak.
2017. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Ja, évi 12x lehet tapló ghecinek lenni?

Zöldre parkolásért szoktak büntetni.

Ha szép szóból nem ért, akkor szépen le kell engedni a kerekeit (nem kiszúrni). Esetleg kakát tömni a kilincs alá.

2017. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
A kérdező hol írta hogy zöldre parkol? Én csak azt mondom, hogy lehetne megértőbb vele szemben, ameddig csak kellemetlenséget okoz.
2017. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
megértő volt vele eddig. én se örülnék, ha a ház elé állna folyton. menjen a falu szélére azt sétáljon onnan haza. amúgy meg, ha kőzterület a ház előtti rész kiváncsi lennék miért kapott anno egy csomó falubeli felszólítást nálunk, hogy vágják le a füvet, irtsák a gazt és takarítsanak. ilyenkor nem közterület, csak amikor parkolni kell oda?
2017. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem muszáj kamionnal hazajárni, az autót is feltalálták már elég régen.

Üdv, egy kamionos.

2017. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Simán hagyd ott az autót, mikor tudod hogy fog jönni, vagy ha nincs autó, akkor valami más akadályt kell kitalálni.
2017. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!