Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy ok nélkül utáltatok valakit?

Figyelt kérdés

Velem most ez a helyzet. Az idegeimre megy az egyik ismerősöm. Szabályosan undorodom a konfliktuskerülő természetétől, attól, hogy nem lehet vele semmit sem megvitatni, mert mindenre azt mondja, hogy "bocsi, igen, neked van igazad". Ha beszólnak neki, arra is csak egy kedves mosoly a válasza. Önként vállalkozik a lábtörlő szerepre, és a falnak megyek ettől. Valamilyen szinten magamra emlékeztet, mert volt olyan időszak a gyerekkoromban, amikor én is hasonló voltam. Viszont a különbség kettőnk között, hogy én 5 éves voltam akkor és kinőttem, ő meg felnőttként még mindig ezen a szinten tart. Szánalmas.

Egyszóval utálom őt, pedig soha semmit nem ártott nekem, mégis, szinte már a létezésétől is undorodom. Veletek is előfordult már ilyen?


2019. márc. 10. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggódj, ha ilyen szèpeket gondolsz róla, biztosan hasonló érzéseket táplál feléd. ;)
2019. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Persze. A viselkedése miatt egy lányt. Tönkre is tette az életemet. Előre is köszönöm neki! Persze ha most gyakorizik.
2019. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TR75 ***** válasza:
78%

Van oka annak, hogy utálod.

Nem mellesleg az is lehet, hogy neki így teljesen megfelel. Ki tudja, miért viselkedik így?

2019. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Minek vitázzon olyan emberekkel akik nem érdeklik különösebben és akik alatta állnak értelmileg? Kedvesen mosolyog, odébb áll és foglalkozik olyan dolgokkal amik fontosak is neki.

Itt inkább te vagy szánalmas kérdező, mert ennyire zavar az illető flegma érdektelensége az irányodba

2019. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez cseszi cél legjobban az embereket, ha rájuk hagyjak a dolgot, hogy bocsi, teljesen igazad van. Mert a másik meg folytatna, de ezzel le van pattintva és ezzel nem tud mit kezdeni. Jól csinálja, kérdező majd meg pukkad.
2019. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen ismerősöm nemrég, szerencsére elkerültünk ma már egymástól. Volt egy nagyobb konfliktusunk, amit rendeztünk, azt rendeztük, de érezhető volt a "bármikor kiújulhat" érzet.


Próbáld meg azt, hogy ne csak azt nézd, hogy miben hasonlítotok/hasonlítotok, mert ő nem te, és te nem ő vagy. Próbáld meg elfogadni, hogy ő ilyen. Az okok megértése, közösen való kitárgyalása is esélyes lehet erre a folyamatra.


Vagy meg szeretnéd változtatni? Meg tudnád változtatni?

2019. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te sem ok nélkül utálod. Az más kérdés, hogy ez mennyire gyerekes viselkedés
2019. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!