Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, akiket előfordult már...

Lányok, akiket előfordult már hogy este/éjszaka követtek az utcán! Ti mertetek utána sétálni este?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár nappal ezelőtt este (6-7 óra között) egy cigánygyerekkel szálltam le a buszról, és mindketten egy irányba mentünk. Ő előttem sétált mikor megállt, és beszólt nekem hogy "menj előttem mert felrugdoslak". Ezután egy jó darabig követett (hülye fejjel nem mentem be sehova) és egy zebránál beelőzött. Szépen sétáltam, épp a telefonomat néztem, mikor megfordult, és ököllel hadonászott a fejemnél. Aztán szerencsére visszafordult, és ment tovább, ellentétes irányba, de a mai napig bennem maradt ez a dolog. Ma úgy adódott, hogy ismét egyedül kell mennem este, és nagyon tartok tőle, hogy megint egy ilyen "élményben" lesz részem.

Akik már jártak hasonló cipőben, ti hogyan mertetek ezután egyedül sétálni az utcán? Hogyan küzdödtétek le a félelmet? Jól jönne pár tanács...

Előre is köszönöm! 17/L


2018. okt. 28. 16:16
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Többször volt már ilyen, gyakran ki is akartak rabolni. Persze féltem utána de muszáj volt ugyanúgy hazajárnom a sötétben. Vigyél magaddal önvédelmi eszközt és legyen előre átgondolt menekülési stratégiád, úgy nem fogsz annyira félni.
2018. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozz össze egy rasszista emberrel, aki elkísér ide-oda :D Akkor tuti nem fog követni egy cigány sem :D


Viccet félretéve, szerintem ilyen esetben az a legjobb ha nem ijedsz meg. Tudom hogy 17 évesen lányként este ez egy elég para helyzet, de ha látja rajtad hogy félsz tőle csak rosszabb. Max menj be valahova. Ezek sajnos ilyenek, keménykednek, mivel nincsenek fogva.

Megnézném, hogy egy 2 méter magas kigyúrt pasinak mikor szólt volna be...

És csodálkoznak, hogy mi magyarok utáljuk őket. Pont ezért, mert a 99%-uk ilyen. Esetleg ha megoldható, valakit kérj meg hogy kísérjen el. Ha ez nem megoldható, akkor mindig siess és nézz magad után. Az sem hülyeség hogy veszel valamit amivel letudod fújni.

2018. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
2.vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogyha esetleg sétál melletted valaki akivel egy irányba mentek, és szimpatikus, akár meg is kérheted, hogy sétálnál vele egy darabig ha nem zavarja. Akkor azt hiszik hogy együtt vagytok, és így nem fognak követni vagy beszólni. Plusz sétálj olyan helyen ahol nagy a forgalom.
2018. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
92%
Szerintem nem kell félned tőle, de azért pár védekezőfogást esetleg nézhetsz az interneten, az sosem árt...
2018. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A kokiben nemreg nyilt egy fegyverbolt. :D
2018. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Huh, egyszer engem 3 fiú követett (lehettem 17-19 éves, ők meg olyan 20 év felettiek) a faluban. Ha megálltam ők is megálltak pár méterre tőlem, néztek és pusmogtak. Soha nem láttam őket azelőtt. Annyira bexartam, hogy bemenekültem az önkormányzatba ahol anyám dolgozott. Megvátam, amíg letelt a munkaideje és együtt mentünk haza. Elmeséltem neki is meg a kolléganőinek is. El volak hűlve.


Utána kaptam apámtól paprika sprét. Persze még így is nyitva tartottam a szemem pár napig. Soha többé nem láttam azt a 3 fiút.


Utólag visszagondolva lehet csak ismerkedni akart egyik, de akkor miért falkában teszi, mint a hüle pycsák? Ijesztő volt, na.... Én meg alapből bizalmatlan. :/

30/N

2018. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy paprikaspray-t. Hord a zsebedben, vagy egy tokban. Hatásos, legális. 1-2 ember ellen bevethető.
2018. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Szomorú, hogy ilyen sok hülye van, aki képes lányokat/nőket követni :(


Ma még megpróbálok nagyon vigyázni és forgalmas helyen, emberek között menni, de mindenképp beszerzek valamilyen sprayt.

2018. okt. 28. 19:02
 9/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Önvédelmi eszköz. Ha para van, akár ezt is bevetheted, nekem el van mentve a telefonomba [link]
2018. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaz, még sosem próbáltam, de mindig van nálam egy sima spray, amit amúgy használok is, és arra gondoltam, ha ilyesmi történne, talán az is segítség lehet, ha azzal szemközt fújom. :)
2018. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!