Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a gond velem?

VIOLET EVERGARDEN kérdése:

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Néha-néha rámjön hónaponta egyszer-kétszer egy olyasmi ciklus, amikor se nevetni, se sírni nem tudok.Egyszerűen,semmihez nincs kedvem.Ilyenkor általában több édességet eszek és kevesebb rendes, főtt ételt.


Tényleg,semmi sem érdekel.Hiába tesz valaki rossz megjegyzést rám, egyszerűen, csak elmegyek mellette.Mint, már említettem, semmihez nincs kedvem.Olyan szinten szó szerint semmihez, hogy zenét hallgatni is utálok ilyenkor.Ha,pedig ilyenkor meghallok egy pörgősebb számot, valami vidámabb hangulatút, akkor szédülni kezdek, valamint a fejem is fáj.Kevés olyan szám van, amit képes vagyok elviselni ilyenkor.


Most is egy ilyen időszakomban vagyok.Nem szeretnék semmilyen gondot okozni azzal a szüleimnek, hogy pszihológushoz vitessem magam.Szerintem efféle probléma megoldásra nincs szükségem...


Valaki tudna segíteni?


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát.


2019. márc. 11. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka pedig van. Épp most vagyok túl egy ilyenen, nem tudtam az okát, de aztán amint sikerült megbeszélnem az érintettel, elkezdett múlni. Nem tudtam hogy ez okozza.
2019. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tinikorban a hormonális változások miatt sokaknak vannak hangulatingadozásai. Illetve, ha lány vagy, akkor a menstruációs ciklusodhoz is lehet köze (itt is a hormonális változások miatt).

Szóval nem vagy egyedül, csak manapság nem menő a problémákról beszélni és mindenki a legjobb oldalát mutatja, ezért nem tűnik fel, hogy nem vagy egyedül.

2019. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Valamennyivel mostmár jobban érzem magam. :)
2019. márc. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!