Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért változtak meg?

Az emberek miért változtak meg?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem, mert manapság csak azt láttom hogy a nők tágyak lettek vannak egy pasival de van jobb simán el viszik magukal, vannak olyan emberek akik jóbban vannak a rendörökel és neki hisznek mikor ö eleve egy rossz ember, és aki jó segít nem foglalkozik vele senki, se barátok se szerelem se semmi, mikor midenki tudja hogy jó de akkor miért félnek velle lenni?
2019. márc. 14. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Valamiféle furcsa korszak köszöntött be. Olyan, amit nem egyszerű meghatározni.


Az egyházi Istentiszteleteken is hirdetik, hogy milyen - számukra szokatlan - viselkedési "normák"-kal találkoznak a papok, illetve lelkészek nap, mint nap.

2019. márc. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert olyan világot élünk manapság,ahol jelen van az empátia hiány. Nárcisztikus világot élünk. Ahol mindenki kihasznál mindenkit. Egyre kevesebb a jó ember. Aki pedig jó ember,azt letojják,vagy kihasználják.
2019. márc. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Csak én nem értem a kérdést?
2019. márc. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést, de rettentő zavaró, hogy nincs tagolva... Az 1990-es évek (egyrészt) 2. felétől ('95)-, de leginkább 1998-2002-től kezdődött minden, ami a változást előidézte. Ekkortól lettek az emberek furák, mert egyre jobban bejöttek az újabbnál újabb dolgok, amiket egyre többen meg tudtak vásárolni, így a pínz, a tárgy, a hatalom lett az úr mindenhol. A 2004-es év erre csak rátetőzött mégjobban.
2019. márc. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a megfogalmazás ertelmenincs devan jamégsincs mivan?:DDDD
2019. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!