Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek...

Miért ilyenek az emberek manapság?

Figyelt kérdés
Szóval alapjáraton még gyerekkoromban meg kamaszként is hittem az emberekben, de most, így közel 30 évesen hát, utálom őket :D És ezzel nem vagyok egyedül, sokan mondták már hogy rühellik az embereket. Bunkó kollégák, drogosok, suttyó cigányok, flegma boltosok, estig sorolni tudnám. Persze vannak normálisak is nem mondom hogy nincsenek. De ez a sok tahó ember egyszerűen megutáltatta velem az emberiséget. Én nem akartam ezt de megtörtént, hányok az emberek nagy részétől. Másnak is vannak hasonló érzései?

2019. márc. 11. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ezek a modern kor "vívmányai", amelyekkel együtt vagyunk kénytelenek élni, - ha nincs meg a bátorságunk arra, hogy átpakoljuk magunkat egy másik dimenzióba. Amíg nem a számítástechnika volt a háló-, testi-lelki jóbarátja az emberek túlnyomó hányadának, addig egy kicsit más volt a világot utáló emberek aránya, de most ez van. Az emberiség mindig is következetesen tett azért, hogy minél előbb kiirtsa magát - és a jelek szerint semmi nem fog változni, mert ha béke, jólét van, akkor mindig előkerül az "ügyeletes hülye", aki neki áll csinálni a pankrációt (és ez a körforgás megállíthatatlan).
2019. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
27 évesen ugyanezt gondolom. Undorító az emberiség. Hazug, bunkó, flegma, önző, irigy kretén a többség.
2019. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én harminc vagyok, de sokszor pont az ellenkezőjét tapasztalom. A boltosokkal, akikkel mindennap találkozunk, tegezzük egymást és mindig megkérdezik hol a kisfiúnk, az óvodában az egyik csoporttársa anyukája nagyon kedves, jól el lehet beszélgetni vele, a múltkor elestem korcsolyával, egy középkorú pár sietett, hogy felsegítsen... persze, tahók, bunkók és egyéb negatív jelenségek mindenhol vannak, de amennyire lehet, kerülni kell őket, ill. nem kell velük foglalkozni.

A múlt héten sétáltunk kifelé az Intersparból, egy idős pár egymásba kapaszkodva battyogott előttünk, észrevették, hogy jövünk és elengedtek minket. De én egyszerűen annyira elmerülve beszéltem a partneremnek, hogy elfelejtettem megköszönni a gesztust, és utánam is szólt az idős pár... abban a szituban én voltam a bunkó, pedig általában nem vagyok az, csak éppen el voltam foglalva a mondandómmal.

2019. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy megállót utazom a villamoson vagy 50 métert gyaloglom az utcán, már rosszul vagyok a fajomtól.



Önzőség, lustaság, nemtörődömség, nem engednek el szemből, fellöknek, hozzám érnek akkor is, ha a zsúfoltság nem indokolja.

Nem engednek be a sorra, de ha fordított esetben én vagyok udvarias és megvárom, direkt lassú és rám se hederít.

Út közepén beszélgetnek.

Egysoros sorbanállásnál az ember elé sétálnak, ha szólok, még neki áll feljebb.

Járdán bringázik meglett férfiemberként, holott 30-as zóna és 5 percenként megy el egy autó.


Udvariatlan, bunkó, vitát nem érvekkel, hanem erővel folytat.


Hangoztatja, hogy legyünk emberszeretőek és toleránsabb, holott a hétköznapi életben ő a legkevésbé elfogadó.



Ha valaki más, akárhogyan is más, nem fogadják el/be.


Ha valaki pénzt és/vagy hatalmat kap a kezébe, kifordul magából.


Ösztönből cselekszünk ész/szeretet helyett.


A környezetet tönkretesszük.



Egy vírus vagyunk.



Vérbeli embergyűlölő vagyok.

2019. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egy vírus vagyunk."


Én tulajdonképpen úgy látom az emberiséget, mint egy rákos megbetegedést. Ami elkezd növekedni, burjánzani, tönkretesz mindent maga körül, majd elpusztítja a saját testét. Ugyanezt tesszük a bolygónkkal. Megfertőztük a 90%-át, magunk formájára alakítva, elpusztítva mindent ami természetes.

2019. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függően ilyenek vagy jobbak az emberek, hogy mennyire vannak modern rabszolgaságban tartva. Az energia, víz, élelem árának és a munkabér, adó nagyságának tetszés szerinti szabályozásával zsarolva vannak az emberek. Napjainkban elég jól. Ettől már nem is emberek fognak lenni hanem zombik, biorobotok. Egy példát mondok hogy mit értek zsarolásom: Dolgozz 1 órát akár alja munkában, és akkor kapsz egy köbméter vizet. Vagy légy rabszolga, különben nem tudsz fűteni.

Azok a népek sokkal emberibbek akiknél nincs ez a zsarolás. Lásd például a Tahiti, Szamoa, stb. környéki szigetek lakosait.

2019. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még egy 30as embergyűlölő csődtömeg jelen! ^^ Asszem leszünk még páran. Már annyira elegem van, le se írom mi minden bajom van, meg amúgy is elég jókat mondtak előttem.
2019. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd: azt észrevettem én is, hogy idővel az emberek nagyrésze átment bunkóba, vagy másmilyen formulába illő változásba. Ez kb. 1995 után jelent meg, kiteljesedése pedig kb. 2004-től kezdődött.

Engem jobban b×nak, mert a járásom nem a megszokott, tehát részemről nem ismeretlen kiskorom óta, hogy nem annyira elfogadó a népünk azzal szemben, aki eltér az átlagtól. Az emberek, családok nem úgy foglalkoznak egymással, mint régebben, így ez az emberi kapcsolatokon is meglátszódik negatívan.

Nem látom a végét, hogy ez jól fog elsülni.

2019. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!