Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a legtöbb "magabiztos" ember valójában nem is az?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy a nagyképű, arrogáns emberek 99%-a csak az alacsony önértékelése elrejtésére használja ezt a magabiztosnak látszó viselkedést. Szinte soha nem láttam még olyan embert, akinek valóban nagy volt az önbizalma, és nem csak eljátszotta ezt.
2019. márc. 14. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Jól látod tesóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :D
2019. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyképű és arrogáns = magabiztos????? Mióta? Az alacsony önértékelést valóban lehet ezzel leplezni, de ez nem magabiztosság. Szerintem nem nehéz megkülönböztetni a kettőt.
2019. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy a magabiztos emberek magabiztosak, a nagyképűek nagyképűek az arrogánsak arrogánsak az önbizalommal rendelkezők pedig önbizalommal rendelkeznek.
2019. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a videórészlet illő lehet ehhez a kérdéshez:

https://www.youtube.com/watch?v=SvFjW56NMnY

2019. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vree ***** válasza:
100%

Rájött a titkunkra, meneküljünk :o :D


Igen, a magabiztosság leginkább fejben dől el. Bízol magadban, mert mások bíznak és mások bíznak, mert te bízol magadban. Olyan, mint egy ördögi kör. (És ugyanígy, ha te nem bízol, előbb-utóbb más is lesz, aki hisz neked.) Egyszerű trükk, amit bárki képes megtanulni. Érdemes!

2019. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Vagy nagyon rossz emberismerő vagy, vagy nagyon kevés ember volt a közeledben. A magabiztos emberek többsége nem játssza meg a dolgot, hanem tényleg elvakultan önelégült. Ezzel néha nincs gond, néha problémás.

Szerintem inkább a saját magabiztosságod hiányosságát, a saját önértékelési problémáid próbálod magadból kiindulva ráhúzni azokra, akik számodra nem szimpatikusak.

2019. márc. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem emlékeztek például a pár hónappal ezelőtti X-faktoros balhéra? Az a Miriam úgy sétált be a színpadra, mintha ő lenne maga az isten, de amint megmondták neki, hogy nem jó amit csinál, rögtön rákezdte, hogy "De ugye nem volt olyan rossz?". Szerintetek biztos rendben van az önbizalma?


[link]

2019. márc. 15. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!