Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés
sárgagumikacsa nevű felhasználó kérdése:

Hogyan kerüljek szinkronba magammal?

Másik kérdésnél láttam és tényleg érdekelne. Azt mondják van egy jó és egy rossz oldala minden embernek én azt vettem észre, hogy amikor igyekeztem elnyomni a rossz oldalam és jónak lenni akkor minden elromlott. Fordítva viszont soha nem próbálkoztam és nem is tudnék szerintem direkt csak azért mert nekem jól esik megverni valakit pl. Ilyen fura srác vagyok. Szóval aki tud segíteni kérem szépen írja le hogyan.

Keress kérdéseket hasonló témában: Szinkronba

márc. 16. 00:06  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Jólesik*

# 1/2Időpont márc. 16. 00:12 Privát üzenet
Leginkább ne ilyen marhaságoknak próbálj megfelelni hanem magadnak és létezz úgy ahogy jól érzed magad de másnak nem okozol kárt, ez nem jó vagy rosszfiúság kérdése.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 16. 00:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes a külvilág felé azt mutatni hogy van önbizalmam és meg vagyok magammal elégedve akkor is ha ez jelenleg nem így van?
Mit tegyek magammal? Hogyan tovább?
Mit kezdjek magammal?
Természetes dolog, hogy mindenkiből ellenérzést vált ki, hogy én meg vagyok elégedve magammal?
Hogy érjem el azt, hogy csak magammal foglalkozzak, illetve ne hasonlítsam magam másokhoz?
Hogyan éljek együtt magammal még jópár hónapig így?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!