Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember miért beszél...

A legtöbb ember miért beszél ennyire trágárul? Azt hiszik hogy ettől menőbbek, vagy miért?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam, ha ideges vagyok, de nem eldöntöm, hogy na akkor most káromkodok, egyszerűen az jön ki.
2019. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló mondja. Én is azért káromkodok de nagyon csúnyán, mert nem üthetek vagy rúghatok szét semmit és senkit. Valahol ki kell jönnie. Nem jó a stressz kezelésem, de még mindig jobb, mintha bekattannék és megölnék valakit.
2019. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóban levezetik a feszültséget, vagy van olyan kis, akinek beépültek szókincsébe a trágár szavak és alapból használja még akkor is, ha nem indokolt.
2019. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt elsősorban a cigányoktól kéne megkérdezni.
2019. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Khm. Kettes vagyok. És nem cigány. A kollégáim és a főnököm se. De mindenki káromkodik elég rendesen. Emellett paradox mód durván értelmes és kreatív emberekről van szó, de elég stresszes a munkánk.

Akkor gáz a csúnya beszéd ha alap (és emellett) szegényes szókincs, nem pedig pl düh indukált a káromkodás.

Amúgy ismertem olyan embert, aki csúnya szavak használata nélkül tudott gyalázkodni perceken keresztül, szóismétlés nélkül. Szerintem az már egyfajta művészet.

2019. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy-két szó, ami már teljesen hétköznapiként lett elfogadva, az IBM.
2019. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert igénytelen a környezetük, és ezt eltűri nekik.

A fiamhoz néha jönnel LAN partyra a barátai. Egy-két alkalom határozott és ellentmondást nem tűrő figyelmeztetései után hozzászoktak ahhoz, hogy nálunk én ezt nem tűröm el. Nem is csinálják nálunk. Jó fej, kedves tinik, mocskos beszéddel. De tele vannak értelmes gondolatokkal is.

És simán alkalmazkodnak hozzád, ha érzik a szeretetedet, és azt, hogy nem szopatásból csinálod ezt velük, hanem mert te ilyen vagy. És mikor játék közben van egy kis kajaszünet, akkor megnyílnak neked, mert érzik, hogy komolyan veszed őket...

2019. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lol! "szopatásból"... Igazán hiteles. :D
2019. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nee 😂
2019. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!