Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti tervezitek a halálotokat?

Ti tervezitek a halálotokat?

Figyelt kérdés
Én igen, 2030-ig szeretnék életben maradni, hogy lássam jól tippeltek-e azok a tudósok, akik azt mondták, hogy 2030-ra elkezdődhet a transzhumanizmus. Ha nem, akkor öngyilkosság, ha igen, akkor robot test.

2019. márc. 16. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ilyen nem lesz. Lehetetlen.
2019. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, meglátjuk. Sok olyan dolgot feltaláltak már, amik nem is olyan sok ideje elképzelhetetlenek voltak, de igaz, hogy szerintem kicsi az esély rá, hogy 2030-ban elkezdődik.
2019. márc. 16. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a kitiltásod tervezik az oldalról.
2019. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok tervem van, de a halálomat még nem tervezem. Még csak 48 éves vagyok, 60 éves koromig szeretnék motorozni, 70-75 évesen majd egy idősek otthonába akarok költözni, ott felszedni valami jó 70 éves csajt, aztán élni még pár évet, amennyit sikerül.

Szerintem a robot testre még 100 évet biztos várni kell. Amúgy miért nem jó a mostani?

2019. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a kitiltásod tervezik az oldalról.
2019. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Amúgy miért nem jó a mostani?"


Izzad, nő a haj, a köröm, a bajusz, büdösödik, fáj (felesleges ha már tudod mi árthat neked), szüksége van ételre és italra, fárad (ez talán a legrosszabb szerintem), megbetegedik, kémiai összevisszaságok alakulhatnak ki benne, öregszik, gyenge, nem tud repülni.

2019. márc. 16. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Mennyi bajod van. :D

Van zuhanyzó, olló, dezodor, egy kis futással, kerékpározással, úszással növelheted az állóképességedet, éjszaka és hétvégén kipihenheted magad, még az evés is okozhat örömet. Én egy robottestben megbolondulnék, ha nem ehetnék csirkepörköltet nokedlivel és ubisalátával.

2019. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Itt ezen az oldalon fogok szellemedni és mindenfélét suttogok azoknak akik most velem csinálják ;) persze burkoltan mint ők
2019. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Már légdeszkán kéne suhannunk, de még mindig nyomorgunk a metrón. Szerinted?

Nem tervezem a halálomat, ha halálos betegségem lenne és meg lennének számlálva a napjaim, akkor esetleg tervezném, így, hogy ilyen nincs, nem tervezgetem, mert minek?

2019. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Már tinédzser korom óta tervezem a halálomat. Soha nem terveztem 20 évnél tovább élni. De sajnos már 33 éves vagyok, szóval ezt jól elcsesztem útközben. Az új terv, hogy még 40 előtt megdöglök. Remélem, sikerül.
2019. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!