Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mr. Bustának, és az RTM-nek vége?

Mr. Bustának, és az RTM-nek vége?

Figyelt kérdés

A közelmúltban több húzó név is kilépett, mint pl az AK26, akik nagy karriert futnak be éppen, egyedül.


Most meg alig jönnek ki új zenéik, alig vannak új tagok. Busta meg személyesen meglepően inaktív

Viszont most kijött tőle ez:

https://www.youtube.com/watch?v=f0OgWnilPVI


Ez mi?! Ha jól értem valami AK26-ot gyalázó szám.


Tényleg ide süllyedt a Busta?


2019. márc. 16. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos valószínűleg lesz még sokáig kellően ostoba és primitív "értő közönség" a trágyalére amit csinálnak.
2019. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném magam RTM fannak vagy bármi hasonlónak, de régen amikor az AK26 még épkézláb, jó zenéket alkotott, akkor őket hallgattam nonstop. A többi "rapper" viszont az én véleményem szerint nem ért egy fillért se... Volt egy időszak amikor felkapott lett az egész magyar "rap" dolog, már ha egyáltalán nevezhető rapnek. Néha rímel, néha nem, üres szavak, zagyvaságok, az egész akkora egy moslék volt hogy az leírhatatlan. Az egész versecske leírható azzal a mondattal, hogy "te egy csicska vagy, én vagyok a király." vagy "az élet fos, de én nem vagyok az". Esküszöm sok óvodás kreatívabb szöveget tud írni mint ezek a 20-30 valahány éves kamugengszterek. Nem süllyedt lejjebb a színvonal, mert eleve a padlón volt. Az AK26 megváltozott, és már nem csinálnak olyan zenét amit szívesen hallgatok. Sajnos ez van, és nem is fogadják el azt a tényt hogy megváltoztak. "Még mindig ugyan azok vagyunk" na meg a nagy lósz4rt... Amikor elkezdték még a szöges ellentétei voltak annak amit ma képviselnek.
2019. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az AK26 miatt hallgattam az RTM-et,alapból meg egy fos. Így azóta nem hallgatom,mióta kiléptek belőle. Híro pedig már nem a régi.
2019. márc. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, VÉGE! Kár bármit is írni. Mindenki tudja az okokat.

Mindkettő (Busta és az AK is) fos lett.

2019. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon remélem, hogy igen. Ez a miszterb*szta egy rossz vicc, gengszterrap óvodásoknak. Nagyra nőtt kamasz hülyegyerek, aki se a zenéhez, se a versíráshoz nem ért, csak ahhoz, hogy pózoljon azzal, hogy ő mekkora állat, aztán összefossa magát, ha egy igazi bűnöző szól be neki. Zeneileg-versileg meg értékelhetetlen, igénytelen szar.
2019. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Azt sem értem hogy húzta ki idáig, úgy néz ki vannak még olyanok akik hallgatják a szennyét... és lesznek is, megkockáztatom, hogy Busta antiszociális személyiségzavarral rendelkezik az eddigi megnyilvánulásai alapján, teljesen empátiát nélkülözve halad előre csak a pénzt nézve és másokat kizsebelve, kihasználva, majd miután nincs szüksége rájuk nem hogy eldobja őket, de még rájuk is tapos és elhiteti az agy nélküli fanjaival, hogy megérdemelték az adott illetők, hogy azt tegye velük. Az ilyen emberek mindig találnak valamit, hogy kihasználják a buta embereket, a rajongótábora meg abból áll, így sajnos nem lesz nehéz dolga az életben.
2019. ápr. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

A divatnak vége az rtm számára.

Már az összes létező nagynevű rapperrel sikerült vagy összeveszni vagy valami...

Busta soloban sose ment, csak featekkel. Dopeman is ugyanez a sztori volt, ő is összekapott mindenkivel majd elfogytak a nagy featek. Busta is vészesen közelít efelé.

Wanted és Escobar nagyon megpecsételte a sorsát. Már ők mondták annó, hogy süllyed a hajó, de senki se hitte el.

Úgy látszik még is nekik volt igazuk, nem véletlenül hagyta el őket sorban a BSW, Hibi, Essemm, Ak meg Awful is.

2019. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!