Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján válasszak mentort...

Mi alapján válasszak mentort vagy life coach-ot magam mellé?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 15:43
 1/7 anonim válasza:
18%
a berkit tudom ajánlani
2019. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Life coach bakker ennyire debil az emberiseg hogy mar lifecoachok is kllenek?
2019. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Kizárólag ár alapján válassz. Igazából egyik sem csinál semmit, de abból neked kijár a legdrágább.
2019. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon egyszerű,nèzd meg rendelkezik-e azokkal a dolgokkal amikkel te szeretnèl,mit èrt el,mit tud felmutatni,effektíve pakoltasd ki milye van.

Alapelv kérdező: Ki az akire hallgatsz.

Azokra se hallgass akik szerint a coachok nem kellenek meg itt fikàzzàk,azèrt szìvesen megnèznèm mit èrtek el az èletben akik itt okoskodnak.

2019. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Amit a 4-s írt az jó, de meg kell különböztetni, hogy mire van szükséged: coach-ra, vagy mentorra, mert a kettő különbözik.

A mentor kb. egy szervezeti kultúrában való eligazodást segít, vagy szakmai fejlődést támogat.

Egy coach pedig kb. képességek fejlesztésében segíthet (pl.: stresszkezelés, konfliktuskészség fejlesztése, stb.).

2019. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Hmmm jòt mond 5-ös,bàr nekem most mentorom egyben a coachom aki soft skillek fejlesztèsèben segìt,plusz egy önfejlesztő közössèg tagja vagyok ìgy összeadòdik a hatèkonysàg.


Vannak hàzifeladataik napi minimum 1 óra,koràn kell kelnem ezèrt reggel de megèri szerintem,nem könnyű.


De teljesen jòl ìrja 5-ös,csak arra figyelj amit ìrtam kèrd meg mutassa meg mit èrt el milye van.

Mert ez a fokmèrő.

2019. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Én az alapján, hogy gazdag akarok e lenni vagy sikeres és gazdag vagy boldog és sikeres vagy boldog sikeres és gazdag. Holnap jön interjúra 3 ember, meghírdettem ugyanis a melót, érdekel mit tudnak nyújtani.
2019. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!