Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem az a hobbim, hogy a...

Nekem az a hobbim, hogy a kormányt kritizáljam, ez nagyon beteges?

Figyelt kérdés
Igazából nincs rossz életem és a fideszről is tudom hogy nem annykra rossz mint amhogy neha beállítom, de igényem van politikai vitákra és a kormányt szoktam szidni hogy vita legyen. Sokszor 6-7 órát is szórakozom ezzel. Igazábol szeretem a konfliktust es az emberekkel vitazni. Az sem zavar ha durvan beszel valaki. Nagyon fura ez? Van mas is így ezzel?

2019. márc. 17. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szomszéd Julika néni kedveli ezt.
2019. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%
Na tömören keírtad a gyakori felhasználóit.
2019. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
73%
Amíg valaki nem árt a dolgaival másoknak, addig engem nem zavar, hogy mit csinál.
2019. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor boldog ember vagy, mert minden kormányt lehet kritizálni és mindig van valamilyen kormány, tehát a hobbidat örökké fenntarthatod.
2019. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem sok baj nincs vele, de napi 6-7 órában ez elég durva. Egy életed van, biztos megéri a negyedét ezzel tölteni?

Olvass, légy a családoddal, tanulj, játsz valamit stb. Ne tölts ilyen sok időt ezzel, nem éri meg hosszú távon.

De egyébként tudom miről beszélsz, sokszor nekem is jól esik vitàzni és szidni a kormányt. Nagyon arrogáns banda, természetes, hogyha nem bírod szó nélkül, hogy valaki istenìti őket.

De tényleg figyelj a mértékre.

😀😀

2019. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehe, én is, 4 évig csináltam, egy dk-s profilképpel, pár halálos fenyegetés, meg lejáratás hozta csak meg a kedvem, soha nem káromkodtan és emotikonokat sem használtam, full komolyan vették. Persze nem lett nagy vízhangja, pár elvakult face csoportba ismertek csak. Legjobb hobbi, mondjuk 16 évesen kezdtem.. már 4 éve.. mintha tegnap lett volna..
2019. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen ismerősöm, csak ő pont Fideszes. Reggel felkelt, rögtön az aktuális híreket nézte, egész nap híreket hallgatott és folyton erről beszélt. Nem azt mondom, hogy beteges, de egy idő után mocskosul fárasztó hallgatni.


Csak az a baj, hogy míg más hobbinál, mint az autók, horgászás, akármi le tudod állítani azzal, hogy nem érdekel, addig a politikára ilyet mondani csak olaj a tűzre és jön az ész osztás, hogy mi az hogy nem érdekel a politika meg a jövőm meg a világ.

2019. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-7 órát ezzel szórakozol?

És mikor dolgozol?

2019. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!