Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kritizálni akarom a...

Nem kritizálni akarom a kormányt mert amúgy 10 esztendeje Fideszre szavazok, de neha mar kinosak ezek az szajbarágós Ez veszélyes szövegek. Miért nem lehet egy kicsit komolyabban kampányolni? Ezzel forditott hatást èrnek el szerintem.

Figyelt kérdés

#Szeretemorbánviktort
2019. márc. 13. 06:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
A fidesz szavazó ezt fogja fel, ha elég sokszor hallja.
2019. márc. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Mint egykori fideszes, szerintem nem csak kínos, hanem vállalhatatlan.
2019. márc. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném...engem pl kifejezetten zavar. És inkább elgondolkodtat ha ennyit mobdogatják akkor vajon igaz e? Mert ami igaz azt minek bizonygatni ennyit? Persze ott a tény hogy az ellenzéki pedig letagadja azt is hogy az embernek két lába van ha úgy van érdekében... lehet ezért ez a béna kampàny. De akkor is...
2019. márc. 13. 07:00
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert téged sem vesznek komolyan kérdező. Az az én álláspontom már egy jó ideje, hogy a Fidesz ezzel a sületlen/komolytalan kommunikációjával, a saját szavazóit (mint célcsoportot) nézi le.
2019. márc. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a fideszben nehüllék vannak. Tökéletesen felmérték, hogy ez kell a szavazóiknak. Nem tévedésből írnak, mondanak, plakátolnak. Pontosan tudják, ezek kellenek a szavazóknak. Ez garantálta idáig is a hatalmat számukra. Akkor még is, miért hagynák abba. Olyan mint te, elvétve van közöttük.
2019. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Lehet neked kínosak, de baromi sokaknak meg ez kell. Ez a kamu propaganda, hogy Orbán véd meg minket, stb. Bejött nekik? Sajnos igen.
2019. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Neked kérdező teljesen mindegy.Ha azt állítanák hogy minden fideszre szavazó síkhülye akkor is rájuk szavaznál.Akkor nem mindegy mivel kampányolnak?
2019. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Van a dolognak egy másik vetülete is. 80 éve Németországban egy hasonló retorika ment. Keress ellenséget. Harcolj vele. Győzd le. A harcot kommunikáld minél több helyen.

Én azt nem értem hogy a bús bánatos p..csába működik ez stratégia 2019-ben is ? Miért ?

2019. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
A családomban az összes 65 év felettin tökéletesen működik ez a kampány, rettegve a Fideszre szavaznak. Mi kell még a Fidesznek szerinted? Persze ha kihal ez a réteg, akkor bajban lesznek, de nem biztos, hogy addigra bármi is marad a demokráciából, szóval akkor már úgyis mindegy lesz.
2019. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Mert az átlag fidesz kaszt ezt még fel tudja fogni. De ezt is nagyon sokszor kell elmondani nekik.

Ha komolyabb kampány lenne valószínűleg a 80as IQ miatt nem értenék meg hiába látnák ugyanazt a plakátot 20. alkalommal.

2019. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!