Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is erről fantáziálsz, ha...

Te is erről fantáziálsz, ha fáj a fejed?

Figyelt kérdés
Hogy milyen jó lenne egy olyan helyen lenni, ahol nincsenek se hangok, se színek, se emberek, se fájdalom, se semmi, csak a feketeség. És ilyenkor ez válik a legfőbb vágyaddá.
2019. márc. 17. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Nem, még szilveszterkor fájt a fejem, egy golyót akartam oda, báár minden betegségnél fejbe akarom lőni magam, utána meg röhögök magamon, milyen kis nyál vagyok :D


20/F

2019. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Amikor erős migrénes fejfájásom van, mindig arról fantáziálok, hogy valami begyulladt vagy begörcsölt ideg miatt fáj a fejem, ami az agyamban van és kiműtik. 20l
2019. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem, én olyankor csak arra tudok gondolni, hogy minél hamarabb le kell feküdnöm.
2019. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami hasonló. Fantáziálgatásnak nem mondanám, de tény, hogy migrén esetén (és fogfájásnál is) minden apró zaj és fény zavar, ezért csak arra vágyom, hogy lefeküdhessek egy csendes, sötét szobában és senki se beszéljen, illetve érjen hozzám.
2019. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyankor arra gondolok bár lecserélhetném a fejem egy nem "beteg"re
2019. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!