Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik lehet az igazi énje?

Melyik lehet az igazi énje?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfivel.

26 eves.

Személyesen olyan mint egy kisfiú, aranyos, udvarias, kedves es figyelmes.

De látom ,hogy rengeted nőt kovet es lajkolgat, szivez facebookon es instagramon . Nagy csajozósnak tunik.

De nem tudom melyik lehet az igazi o?


2019. márc. 18. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Én még barátkozok is nőkkel, pedig feleségem van. Ez nem jelent semmit.
2019. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismerek egy pont ugyanilyet :)) Valamennyire megismertem őt, és ő az a típus, aki nem akar elköteleződni egyelőre, sokat is csajozik, de nincs olyan nagy sikere (mert nem az a tipikus mai férfi ideál, akit manapság a női újságok tolnak, meg nem kigyúrt, nem jár "menő" cuccokban), de amúgy egy baromi intelligens, helyes gyerek, meg alapból inkább lányokkal szeret barátkozni, talán azért is, mert ilyen kis kedves személyiség, vagy kis aranyos, vagy milyen, de vannak fiú haverjai is. Az meg szintén vmi személyiségvonás nála, hogy rengeteg ismerőse van, közösségi oldalakon is, meg a való életben is, ilyen totál hiperaktív, mindent lájkol, posztol, csinál, meg ilyen kis vidám 😀😀 Szóval ő egy nagyon kedves fiú, aki fiatalon szeretné kiélvezni az életet, csajozni, sokmindent kipróbálni, megélni.

De ez persze csak ő.

2019. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En elkerülném az ilyen tipust messziről.

Kedves bűbáj , tündi bündi a srác mindenkj barátja.

Aztán majd kiderül, hogy a mindenki barátja esetleg a legnagyobb sza...keverő.

Nem szeretem az ilyen tipusu embereket.

Még barátnak sem.

2019. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sok nőt követ miért lenne Csajozós? Mi ez az összefüggés? Én is sok nőt követek. Mivel ezek egy részét ismerem a magánéletemből a többi egy része pedig olyan celebritás aki tetszik. Nem egy tudathasadásos emberről beszélünk. Ő egy kedves, figyelmes srác aki szereti a jó nőket.
2019. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nekem megalázó vagy igazából nem tudom hova tenni,hogy úgymond velem randizik es nekem udvarol. De nalam jobb vagy közönségesebb nőknek kommentelget stb.
2019. márc. 18. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha már most annak érzed, végképp annak fogod érezni akkor, ha jártok, szerintem fölösleges tovább folytatni ezt az ismerkedést.
2019. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindnyájunknak négy arca van.

- Egy, amit mutatunk.

- Egy, ami létezik.

- Egy, amit igaznak tartunk.

- És egy, amelyik igaz.

Te vajon melyik arcát látod?

2019. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miket kommentelget pontosan ?
2019. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Háronfajta részből áll össze a személyiségünk: ID, ego és superego. A felszínen csak az ego és superego egy része látszik, a személyiség ösztönös vágyakért felelős része alapesetben rejtve marad.
2019. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismerek ugyan ilyet pasit, ugyan ezezzel a leirassal... Jol atba*zott. :D

Nem tudjuk megmondani, lehet olyan is, mint amit az elottem szolok irtak, vagy olyan is, ami velem meg esett

2019. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!