Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesítenek azok...

Titeket nem idegesítenek azok az emberek akik folyton a hideg miatt panaszkodnak?

Figyelt kérdés
Már szeptemberben nyígnak hogy jön a hideg, meg hogy legyen nyár... Most hogy lehűlést igérnek már megy a hiszti a hideg miatt pedig csak 15 fok volt ma is. Van olyan ismerősöm aki végigpanaszkodja a telet mert hideg van. Ééés? Tél van, mi legyen 20 fok? :-D

2019. márc. 18. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Tavasz van, bocsika. :)

Amúgy csak pont ugyanolyan unalmasak, mint azok, akik meg a meleg miatt panaszkodnak. :)

2019. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert én is ilyen vagyok :D Ez van. Utálom a hideget, mert fázom, mert kipirosodik a bőröm, kiszárad a bőröm és hidegben rögtön folyik a könnyem és az orrom, 3 csomag zsebkendő nélkül nem is tudok menni sehová, a sminkem is tönkremegy stb. Ilyenkor panaszkodom, mert egyszerűen kényelmetlenséget okoz az, hogy hideg van. Nem, nem lepődöm meg rajta, ha mondjuk télen hideg van, de attól még nem örülök neki. Igen, nyáron pedig a meleget utálom, mert olyankor izzadok, a napsütést sem bírja a bőröm, tűz a nap, jönnek a bogarak, szúnyogok stb....
2019. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember mindig az után siránkozik, ami nincs. Nyáron a hideg után, télen a meleg után és még sorolhatnám. Az emberből kezd kiveszni az, hogy értékelje az élet apró örömeit.
2019. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy most tavasz van. :D Azokra értettem akik télen panaszkodnak csak rosszul fogalmaztam. :D
2019. márc. 18. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavarnak, de én se vagyok különb, mert én meg a meleg miatt szoktam panaszkodni. Utálok izzadni, ezért végigrinyálom a nyarat :D
2019. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is utálom a nyarat, sőt gyűlölöm, de próbálok nem panaszkodni pont ezért. :D Bár a hideg ellen tudok védekezni, de a nagy melegben fizikailag vagyok szarul. :D
2019. márc. 18. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Régen utáltam a nyarat a meleg miatt. De mostanában már a hideggel van tele a hócipőm, lehetne kellemes-meleg túrázós nap. Erdőben nem zavar senkit ha izzadok mint a ló.
2019. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavar, mert hidegszerető vagyok, úgy vagyok a hideggel, hogy az ellen legalább lehet védekezni.

A meleget rühellem, de 30 foktól sokszor rosszul is vsgyok tőle.


Sokszor pont a fázósak nem öltöznek fel elég melegen.

Miattuk van elhasznált levegő az irodában, 25 fokos hőségre fűtve (igen, nekem az utcai ruhában, télen hőség, sőt, otthon se esik jól), miattuk van gatyarohasztó meleg a villamoson és ők panaszkodnak már 5 fokban is.

2019. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"M'ért nincs nyáron hó,

az volna a jó,

ha volna hó,

de nem van!" (Soho Party)


Nem idegesítenek ezek az emberek, mert igazuk van, a hideg nem jó, jobb a meleg időjárás. Annak, akinek nem jó a vérkeringése, annak nem feltétlen jó semmilyen időjárás.

2019. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít, amikor tél közepén nyavalyognak, hogy mikor süt ki a nap, meg hogy ítéletidő jön. (-5 fok lesz)

De az is, amikor nyáron csodálkoznak, hogy meleg van, ezt nem lehet kibírni.

Itt ilyen az időjárás, olyan, mintha enné a cukrot, közben sírna, hogy ez nagyon édes.

2019. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!