Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek a...

Csak engem idegesítenek a vegánok?

Figyelt kérdés

Az oké,hogy ő azt választotta,ezt el is fogadom,mindenki azt csinál,amit akar.De,hogy másokra rátukmálja a hülyeségeiket,az már annál inkább felcseszi az idegeimet.

Nem akarok minden vegánt egy kalap alá venni,de akiket én ismerek,azok értéken aluliak.

Egész nap nyomják a dumáikat,hogy-Tudtad,hogy a polip ennyire meg annyira okos,meg tudja,hogy fogságban van tartva.

Olvastam neten,hogy van olyan aki nem adott húst a kutyájának,mert a kutya is úgy döntött,hogy vegán lesz.Ez mi ???

És ebben az a legidegesítőbb,hogy másokra akarják rátukmálni.

Az meg slusszpoén,hogy esznek tojást,meg halakat.


2019. jan. 10. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Na én pont így vagyok ezzel - akinek nem inge... - addig nincs bajom a vegánsággal amíg az illető másra nem akarja ráerőltetni. De sajnos sokuk tényleg ezt csinálja. Nem tudom ezek az emberkék mit szólnának, ha fordítva mi meg a sülthúst meg a hamburgert próbálnánk úton útfélen rájuk erőltetni. A másik amin kiakadtam a tv-ben én is láttam valami hasonlót hogy egyesek magokkal meg salátával etetik a kutyát /macskát mert az hű de egészséges. Hat qrvara nem a kutya is meg a macska is ragadozó állat vagyis szüksége van húsra és ha nem a számára megfelelő tápanyagok jutnak a szervezetebe csak tönkre teszi a szervezetet. Ha mar a gazdaja hülye azt nem az állatnak kéne megsínyleni.
2019. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Persze

Ott kezdődik,ahogy írtad is,hogy RAGADOZÓ állatok

Látott már valaki farkast salátázni vagy tigrist szotyizni ?

A növényi ételek egyszerűen nem megfelelőek nekik

2019. jan. 10. 20:34
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
A leírásod alapján én úgy értelmezem, hogy valójában nem a vegánok idegesítenek téged, hanem a saját nézeteiket másokra ráerőszakoló emberek. Ebből a szempontból pedig lényegtelen, hogy az illető vegán-e vagy sem.
2019. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo egy szemszoget irsz le es latsz ez a baj. A veganok valoban probaljak ravenni az embereket hogy ok is ugy eljenek, de tudtad azt hogy minden ember tud a sajat elete folott donteni es ha nem akarja akkor az isten se tudja ra venni a vegan eletre? Azt az oldalat is nezd hogy aki hagyja csak azt lehet, akit valoban nem erdekel azt senki nem gyozi meg sehogy!
2019. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Ne haragudj, de miért töltöd az idődet olyan emberekkel, akik bosszantanak? Akár a vegánsággal, akár bármivel.

Kényszerít valaki, hogy hallgasd a "dumáikat"? Körbeülnek téged a vegánok, és ordítják a füledbe a dolgaikat, vagy hogy nem vagy képes elkerülni a témát?

A neten sem kell olyan cikkeket meg kommenteket olvasnod, ami nem érdekel. Tekerj tovább és kész.

Vagy direkt mész a téma után, hogy aztán hőböröghess, hogy mennyire bosszantanak?

2019. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze,engem a büdös életbe nem vesznek rá ekkora baromságra
2019. jan. 10. 20:42
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

Én egyetlen vegánt ismertem, ő is hót retardált volt. Mindenkinek a szájába rágta, hogy ő aztán semmi "állati eredetűt" nem eszik, mintha ez felsőbbrendűvé tenné őt. Nem vette észre, hogy senki sem kíváncsi rá.

Különben is elég ostoba dolog vegánnak lenni. A vegetáriánusokat még megértem, de most komolyan, a tehénnek mi baja lesz attól, hogy megfejik? Semmi. Sőt, ez szükséges is. Szóval semmi értelme kizárni a tejtermékeket az étrendünkből. Ezzel csak azt érjük el, hogy extrém alacsony lesz a fehérje-bevitelünk.

2019. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Elég közeli ismerős,már-már családtag,és egy héten többször nálunk van

Ráadásban az osztályomban is vannak

2019. jan. 10. 20:43
 9/20 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom elkerülni sajnos
2019. jan. 10. 20:44
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos tény és való hogy van köztük egy nem kevés személyből álló elborult szektás réteg.
2019. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!