Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csökkent le ennyire az...

Miért csökkent le ennyire az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném tőletek kérdezni hogy szerintetek miért csökkent le ennyire az önbizalmam?

Régebben sokkal több önbizalmam volt, nem féltem a konfliktusoktól, esetleg a verekedésektől.

Most csomó negatív érzés...

például nem tetszik a külsőm, sajnos egy autoimmun betegség által meghiztam, 10 kg mal több vagyok, és sajnos a hasamon látszik. A másik már nem mennék úgy verekedésben keveredni mint régen, mert félek vesztesen jönnék ki.

A barátnőm előző pasijára gyakran gondolok, hogy ő mennyivel jobban néz ki, mennyivel több barátja van, és mennyivel jobb férfi!

De a többiek azt mondják hogy a nyomomba se jöhet.. Segítsetek hogyan hozhatnám vissza a régi önbizalmam?!!


2019. márc. 19. 03:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem hiszed el, hogy téged önmagadért lehet szeretni, ideákhoz, elképzelésekhez méred magad és ezekre figyelsz, ezek rossz érzéseket keltenek benned... Ezért. Nem szerencsés az sem, hogy a többiek véleménye alapján méred össze magad ilyen nyíltan a párod exével és hogy ezzel ilyen szinten foglalkozol.
2019. márc. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Véleményed.
2019. márc. 20. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!