Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek kicsit...

Ti nem irigylitek kicsit Palvin Barbit?

Figyelt kérdés

Nem szoktam hírességek magánéletével foglalkozni, vele is csak azért néha, mert egyidősek vagyunk, ill ő is magyar átlagos háttérrel, tehát nem tűnik olyan távolinak, mint egy amerikai gazdag családba született híresség.

Most, hogy véletlenül elolvastam a hírt, hogy hivatalosan is VS angyallá avatták, rendesen elszomorodtam, tessék, ő is 25 éves, és szupermodell, töretlenül ível a karrierje, € milliókat keres, míg én ugyanennyi idősen is egyetemre járok, forint millióim sincsenek, nemhogy €, és örülni fogok, ha el tudok helyezkedni valahol, ha végeztem.


2019. márc. 19. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Én nem, mert az életútja, karrierje tőlem rettenetesen távol áll és akkor se akarnék úgy élni, mint ő, ha lenne rá lehetőségem. A saját sikereimért pedig jólesik küzdeni, bitang kitartó vagyok, így általában elérem a céljaimat.
2019. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Örülök a sikerének, engem nem húz le, hogy nem keresek annyit, mint ő, nem is szeretnék annyit.
2019. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Marhára nem. Nem szeretnék kirakatban élni és a milliók sem érdekelnek.
2019. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Soha nem irigyeltem azokat a nőket akik a testükből élnek, van 5-10 jó évük. Utána?
2019. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utána nyilván élnek az addig megkeresett millióikból, vagy a haszonból, ha a nevüket adják valamihez, vagy céget alapítanak a divatiparban, vagy férjhez mennek egy másik hírességhez. Vagy ez így mind együtt.
2019. márc. 19. 13:32
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
De.
2019. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Farkintátor ***** válasza:
0%
Hát semmivel se külömb mint bármely gazdag kcsg. Én így látom. Kapitalista senkiházi ő is.
2019. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Inkább azokat irigylem, akik rohadtul meg vannak elégedve önmagukkal...
2019. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Nem mondhatnám. Engem a hideg kerülgetne, ha az életemre rászállna a bulvár (és igazából csak ott lehet hallani róla).

Az az életstílus ami az övé az tőlem teljesen idegen, és még a vagyonáért sem cserélnék vele.


Azt az érzést viszont megértem, amikor nyomaszt, hogy körülötted a világ azt szajkózza, hogy "valósítsd meg önmagad", "csak a képzeleted szab neked határt", és mindenki úgy tesz, mintha a te generációd már 300 ezer alatt el sem vállal egy munkát, mind sikeres startup vállalkozó... csak te vagy "nyomi" hogy sehol egy vállalkozás, sem külföldi nyaralások évente egzotikus országokba, és 300 ezer alatt munkába állsz, akkor igazi ki proli vagy. Az idősebbek is értetlenül néznek rád, hogy "miért nem valósítód meg önmagad?" hisz mi már szabad világban élünk, ahol bárkiből lehet Mark Cukiberg, és a korosztályod is értetlenül néz, hogy miért nem mész nyáron fesztiválra meg Malajziába nyaralni? Vagy miért nem mész ki idegennyelvtudással külföldre dolgozni?

És amikor már elgondolkodnál azon, hogy valamit te rontottál el, akkor azért kiderül, hogy a facebook mögött ott van a régi osztálytársad, aki 2 éve jött ki a zártosztályról, a másik pedig épp egy válást bekkel ki ahol 2 kisgyereken marakodnak... stb.


A nyomást én is érzem. Sokszor. De megtanultam "állj"-t mondani. Nem másokkal összehasonlítani magam. Az én életem és úgy élem ahogy tudom. Ahogy lehetőségem van rá.

Szóval te is gondolkozz el azon bánod-e az életed. Volt más lehetőséged? És ha végig gondolod, akkor látod, hogy ez a te életed és teljesen felesleges máshoz mérni magad.

2019. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

"... is magyar átlagos háttérrel, tehát nem tűnik olyan távolinak..."


Pedig de távolinak tűnik, te is tudod belül. Én nem nevezném átlagos háttérnek, ha valaki tökéletes külsővel, tökéletes genetikával jön világra.

2019. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!